دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۰:۱۹ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
2 ون کارگو و مسافری آتین خودرو دیزل با تکنولوژی پیشرانه رنو - نیسان
۱۰:۱۹ | ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

2 ون کارگو و مسافری آتین خودرو دیزل با تکنولوژی پیشرانه رنو - نیسان

در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران، شرکت آتین خودرو از دو محصول ون مسافری و باری خود رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، ون جدید آتین در ابعاد 5.70 طول و 20.50 در قد و عرضه دو متر ارائه شده است. فضا و وزن این خودرو برای هر کاربری مناسب است. این خودرو قابلیت حمل بار تا 1.5 تن را دارد. پیشرانه این خودرو یک موتور با تکنولوژی رنو- نیسان است که استاندارد آلایندگی یورو6 دارد. استانداردی که به نظر می‌رسد با توجه به وضعیت زیست محیطی فعلی برای کشور مناسب باشد. این خودرو با 140 اسب بخار قدرت و پیشرانه آن چهار سیلندر خطی است.

این خودروها قابلیت تغییر کاربری در بخش های مختلف را دارند. از این ون ها می‌توان در بحث کمپر و کاربری های نیاز بازار بهره برد. متقاضیان می‌توانند تغییر کاربری مورد نظر را هم در همکاری با شرکت انجام دهند و هم در صورت تمایل می‌توانند این خودروها را با سایر شرکت های فعال در این زمینه تجهیز کنند.

مزیت این خودرو در مقایسه با رقبای خود در بازار به مصرف سوخت پایین و استاندارد آلایندگی یورو 6 آن برمی گردد همچنین موتور این خودروها با توجه به سوخت موجود در کشور تنظیم شده هاست.

سیستم انتقال قدرت این خودرویک گیربکس شش سرعته دستی است که برای خودروهای ون یک قابلیت خوب محسوب می‌شود.

فضای داخل کابین 3.30 طول و 1.910 ارتفاع و 1.810 عرض است. کابین این خودرو با برخورداری از 15 عدد صندلی بسیار مناسب برای کاربری شهری، مسافر و سرویس مدارس است. مدل هشت صندلی این خودرو نیز برای صنعت توریست کاربری مناسبی دارد. این خودرو به صورت مبله قابل عرضه است.

در مدل باری نیز این ون 11 مترمکعب فضا را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از مزایای دیگر این خودرو می‌توان به سیستم تهویه مطبوع مستقل از قسمت سرنشین اشاره کرد که این امکان در مدل باری هم فراهم است تا برای کاربری هایی از جمله حمل دارو توزیع یکنواخت هوا در کابین داشته باشیم.

تجهیزات ایربگ راننده و سرنشین، کروزکنترل، سیستم صوتی و تصویری مناسب و راهنمای دنده عقب و سیستم هشدار پارک از جمله قابلیت های داخلی این ون محسوب می‌شود.

شاسی این خودرو از نوع یکپارچه مونوکوک است. ورقی که در بدنه این خودرو به کار برده شده است از فولاد آلیاژی بسیار مستحکم است. در مجموع 6 هزار نقطه جوش با فاصله پنج سانتی متر در کل خودرو به کار رفته که اتاق مستحکمی را برای سرنشین فراهم کرده است.

در الکترونیکی عقب خودرو از مزیت های آن به حساب می‌رود که به ویژه در کاربری های باری به طور کامل باز می‌شود و در کنار اتاق قرار می‌گیرد و در هنگام تخلیه و بارگیری فضای کنار اتاق را مسدود نمی کند.

ترمزهای خودرو دیسکی مجهز به سیستم ضدقفل، سیستم پایدار و سیستم ترمز اضطراری است و آخرین تکنولوژی برای سیستم ایمنی این خودرو به کار رفته است. سیستم زیربندی این شرکت در عقب به صورت شمشی لایه ای است و قسمت جلوی آن مک فرسون کاملا مستقل است که به ویژه در کاربری مسافری بسیار راحت است و شرایط خوبی را برای آن ها فراهم می‌کند. این محصول همچنین مطابق با استانداردهای جهانی مجهز به رادار خطوط، رادار کناری و رادار نقطه کور است.

مصرف سوخت این خودرو تا 8.5 لیتر در هر 100 کیلومتر یکی از نقاط قوت این خودرو محسوب می‌شود.

ون‌های معرفی شده از سوی آتین‌خودرودیزل از استانداردهای یورو6 بهره می‌برند و مصرف سوخت بسیاری پایینی را در مقایسه با رقبای خود به ثبت رسانده‌اند.

 

بازدید از چهارمین نمایشگاه خودرو تهران برای عموم رایگان خواهد بود و علاقه مندان می توانند از 27 تا 30 اردیبهشت ماه جاری به مدت چهار روز از ساعت 11 صبح تا 18 عصر از این رویداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب بازدید کنند.

 

!
!
!