جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۹:۵۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۶
اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی از اولویت های اصلی بانک است
۰۹:۵۱ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۶
اجاره خودرو
مدیر امور روابط عمومی بانک ایران زمین:

اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی از اولویت های اصلی بانک است

مدیر امور روابط عمومی بانک ایران زمین اجرای مسئولیت اجتماعی سازمانی را از اولویت های اصلی بانک بیان کرد و گفت: حمایت از نهادهای مردمی توسط بنگاه های اقتصادی نه تنها رفاه بیشتری در جامعه ایجاد خواهد کرد، بلکه باعث توسعه و پیشرفت کشور خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، در چند سال گذشته بانک ایران زمین به منظور حمایت از قشر نیازمند در قالب طرح اکرام با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری داشته است. بر همین اساس جلسه ای با حضور مهران باوند سوادکوهی معاون طرح و برنامه و سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی بانک و سیامک محتشم رمضانی رئیس اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران برگزار شد.

محمد حسین استاد، در این نشست گفت: از سال 1399 همکاری این بانک با مشارکت در طرح ایران مهربان و حمایت از 1000 یتیم و فرزند محسنین آغاز شد است و در همین راستا در سال جاری نیز قرار است تعداد فرزندان معنوی خود را از 2000 نفر به 3000 نفر افزایش دهد.

در این دیدار رئیس اداره اکرام کمیته امداد امام خمینی (ره) ضمن قدردانی از بانک ایران زمین در سال های اخیر به واسطه حمایت ماهیانه از 900 یتیم و فرزندان محسنین استان تهران، گفت: ایجاد روابط دوسویه بین کمیته امداد و بانک ایران زمین در این سال ها گامی موثر در روند خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر جامعه بوده است که امیدواریم این حمایت ها در سال های آتی نیز ادامه داشته باشند.

!
!
!