پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
توسعه خدمات ایران خودرو در عراق
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۳/۱۰/۳۰
اجاره خودرو

توسعه خدمات ایران خودرو در عراق

پرشین خودرو: استاندار كربلا ضمن تحسین پیشرفت ها و توانمندی های گروه صنعتی ایران خودرو گفت: توسعه و پیشرفت گروه صنعتی ایران خودرو منجر به گسترش تبادلات صنعتی میان ایران و عراق خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عقیل الطریحی پس از بازدید از سالن ها و خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به عرضه خودروهای خارجی در بازار عراق اظهار كرد: در بازار عراق خودروهای خارجی ساخت كشورهای مختلف از جمله روسیه وجود دارند كه با شرایط اقلیمی و جغرافیایی كشور ما مطابقت ندارند.

وی افزود:‌ این محصولات فقط برای استفاده در فصل زمستان مناسب هستند و با توجه به شرایط آب و هوایی عراق در ماه های تابستان كارایی لازم را ندارند.

عقیل الطریحی بازار عراق برای محصولات ایران خودرو را مناسب ارزیابی كرد و گفت: محصولات ایران از نظر كیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی در این بازار هستند.

وی در ادامه بازار عراق را پذیرای محصولات و كالاهای جدید توصیف كرد و گفت:‌ بازرگانان و تجار كشور تركیه حضور پررنگ­تری در بازار عراق دارند و قطعا با نگاه مثبت دولت ایران برای گسترش روابط با كشور عراق می‌توان با سهولت بیش‌تری نسبت به سرمایه گذاری های مشترك و یا مستقل در عراق اقدام كرد تا محصولات ایرانی بیش‌تری در بازار عراق عرضه شود.

سید حسین هاشمی، استاندار تهران نیز كه استاندار كربلا را در این بازدید همراهی می كرد، ضمن پراهمیت خواندن شهر كربلا، ارتباط دو كشور ایران و عراق را تاریخی و معنوی دانست و گفت: خودروسازان ایرانی در بازار عراق وارد شده اند و شركت ایران خودرو توانسته در این بازار جایگاه خوبی را كسب كند.

وی بر برگزاری نمایشگاه خودرو در كربلا تاكید كرد و گفت: باید علاوه بر صادرات محصول، خدمات پس از فروش مناسبی نیز به مشتریان ارائه شود تا رضایت مندی مشتریان عراقی فراهم شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو نیز در دیدار با استاندار كربلا گفت: این خودروساز به منظور توسعه سهم خود در بازار كشورهای حاشیه خلیج فارس، صادرات متنوع محصول و افزایش شبكه خدمات پس از فروش در شهرهای عراق را در دستور كار قرار داده است.

هاشم یكه­زارع ادامه داد: كشور عراق به عنوان كشور دوست و همسایه ایران اهمیت زیادی داشته و ایران خودرو نگاه ویژه ای به این كشور دارد.

وی گفت: ما درصدد هستیم حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو را در شهرهای مختلف عراق به ویژه كربلا گسترش دهیم تا رضایت مردم عراق افزایش یابد.

گفتنی است، استاندار كربلا به همراه استاندار تهران و مدیران ارشد ایران خودرو از خطوط تولید ایران خودرو دیدار كرده و از نزدیك با دستاوردها و توانمندی های این شركت آشنا شدند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!