کد خبر 114965
۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
۲۳۰ قوطی روغن موتور تقلبی کشف شد

پرشین خودرو: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت، از کشف ۲۳۰ قوطی روغن موتور تقلبی و غیرمجاز در یک واحد صنفی در غرب تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ تقی افرند به تشریح این خبر پرداخت و اظهار کرد: با شکایت تعدادی از شهروندان ساکن غرب تهران در خصوص توزیع روغن موتور تقلبی در یک واحد تعویض روغنی، تیمی از کارشناسان این یگان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد، مالک این واحد صنفی اقدام به فروش روغن موتور تقلبی و غیر مجاز در قالب یکی از برندهای معتبر در واحد صنفی خود می‌کند.

 

روغن موتور

 

وی افزود: پس از تأیید خبر و هماهنگی‌های انجام شده مرجع قضائی و مسئولان اتحادیه صنف روغن و لاستیک، مأموران پلیس اماکن برای رسیدگی به موضوع وارد عمل شده و در بازدید از این واحد صنفی، کارشناسان صنف و اتحادیه مربوطه، توزیع روغن موتور تقلبی را در آن محل تأیید کرد.

معاون نظارت بر اماکن پلیس پایتخت، تصریح کرد: با تایید این موضوع، مالک این واحد صنفی به جرم توزیع کالای تقلبی بازداشت و با دستور سرپرست دادسرای ناحیه ۳۳ تهران، واحد صنفی مذکور تا اطلاع بعدی پلمپ شد.

سرهنگ افرند، بیان داشت: در بازرسی از این تعویض روغنی، ۲۳۰ قلم انواع روغن‌های تقلبی و غیرمجاز به ارزش تقریبی ۲۳ میلیون تومان و تعدادی دستگاه پلمپ قوطی‌های روغن موتور، کشف شد.

منبع: مهر

کد خبر 114965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha