داخلی سازی پیکاپ آمیکو به ۲۷.۸ درصد رسید/تولید تمام محصولات آمیکو با استاندارد یورو5

رییس سازمان فروش آمیکو با اشاره به مشکلات بین المللی و تحریم ها در واردات قطعات خودرو و سی کی دی به کشور گفت: با وجود مشکلات تحمیل شده به صنعت خودرو، میزان داخلی سازی پیکاپ آسنا که از 18 تا 20 درصد آغاز شده بود هم اکنون به ۲۷.۸ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو، وحید محمدی با بیان این مطلب افزود: این توانمندی همیشه در گروه صنعتی آمیکو بوده و در شرایط فعلی نیز تقویت شده است.

وی اظهار داشت: این گروه در زمینه خودروهای سنگین نیز با شیوه داخلی سازی قطعات، پیشرفت و حرکت رو به جلو دارد و امید است تا پایان امسال داخلی سازی قطعات خودروهای دیزل شرکت به ۳۰ تا ۴۰ درصد برسد.

محمدی تصریح کرد: به دلیل اینکه هم اکنون میزان فروش آمیکو نیز نسبت به سال گذشته بیشتر شده است در زمینه تولید نیز افزایش را نسبت به دو سال گذشته شاهد خواهد بود.

محمدی با توجه اینکه امسال جهش تولید نامگذاری شده، تاکید کرد: گروه صنعتی آمیکو این جهش را در زمینه تولید و عرضه محصولات تجربه خواهد کرد به گونه ای که پیش بینی می شود شاهد رشد ۵ برابری در این زمینه نسبت به سال های ۹۷ و ۹۸ خواهد بود.

حرکت رو به جلوی آمیکو

رئیس سازمان فروش آمیکو افزود: هم اکنون با توجه به اینکه تولید کنندگان خصوصی بسیاری در کشور در زمینه خودرو سازی در حوزه های سبک و سنگین مشغول فعالیت هستند، اما آمیکو همواره به لحاظ نوع آوری و کیفیت پیشتاز بوده زیرا شرایط این گروه صنعتی با تدابیر اندیشیده شده همواره به گونه ای است که یگ گام به جلو داشته است.

 

آمیکووی بیان کرد: هم اکنون تمامی خودروهای تولید گروه صنعتی آمیکو بر اساس استاندارد یورو ۵ و با توجه به استانداردهایی که در کشور تعریف شده، تولید می شود. همچنین از دی ماه سال جاری نیز ۸۵ استاندارد برای همه خودروهای این گروه لحاظ خواهد شد.

محمدی گفت: آمیکو با قطعه سازان بسیاری که در کشور از سابقه خوبی برخوردارند، مذاکره کرده است تا همکاری های مشترک تولیدی در زمینه قطعات درجه یک و پر مصرف داشته باشد.

یادآور می شود، در سال جاری فعالیت ها و تصمیمات حوزه مدیریت با شتاب در این گروه صورت گرفته است و هم اکنون یکی از قدرتمندترین تیم های مدیریت در گروه صنعتی آمیکو دور هم جمع شده اند.

کد خبر 123715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha