کد خبر 127852
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
رکوردشکنی خودروی کمپ برقی فولکس واگن

ون برقی فولکس واگن که برای کمپ زدن و سفرهای طولانی تولید شده با ثبت رکوردی ۷۵۰۰ کیلومتری در زمینه سفر به نقاط مختلف اروپا کارایی خود را نشان داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، اگر چه تولید تجاری ون‌های برقی کمپ مدتی است آغاز شده، اما در مورد میزان کارایی آنها ابهاماتی وجود دارد. در عین حال آزمایش یکی از این ون ها برای انجام یک سفر واقعی در بزرگراه‌های اروپا و پیمودن مسیری 7500 کیلومتری از هانوفر آلمان تا شمالی ترین نقاط اروپا نشان داد که ون برقی ری وینگ فولکس واگن از کارایی لازم برخوردار است.

 

فولکس واگنرانندگی این ون برعهده یک دانمارکی 54 ساله به نام فرانک اشترهولتز بوده و وی می‌گوید از تجربه سفری طولانی با یک ون برقی از آلمان تا شمال نروژ کاملاً راضی است و به خصوص باتری این خودرو در شرایط آب و هوایی متفاوت عملکرد قابل قبولی داشته است.

وی می‌گوید برای تسهیل این سفر تغییراتی در تزئینات و امکانات داخلی ون یادشده انجام داده و از این طریق از وزن آن کاسته است. این ون دارای مبلمان و تخت تاشو، آشپزخانه با سینک، اجاق، یخچال، سیستم گرمایشی و میز ناهار است. یک صفحه فرمان لمسی سازگار با دستیار صوتی الکسا نیز در این خودروی ون وجود دارد.

کد خبر 127852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha