کد خبر 136395
۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹
ركوردشکنی در تولید روزانه پادراپلاس

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی شركت زامیاد از شكسته شدن ركورد تولید روزانه كامیونت پادرا پلاس در این شركت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مسعود باریده با اعلام این خبر، افزود: برنامه ریزی های راهبردی و استراتژیك شركت زامیاد به منظور جایگزینی كامیونت زامیاد Z24 با كامیونت پادراپلاس در سال جاری نتیجه بخش بود و این شركت توانست در اواسط دی ماه، تولید این محصول را به بیش از ۱۰۰ دستگاه در روز برساند.

وی در ادامه با اشاره به پیشی گرفتن تولید پادرا پلاس نسبت به كامیونت زامیاد Z24 یادآور شد: در روزهای آغازین تولید كامیونت پادراپلاس در اواخر سال گذشته، درصد تولید این محصول نسبت به كامیونت زامیاد Z24 بسیار ناچیز بود كه با برنامه ریزی انجام شده، در حال حاضر نسبت تولید پادراپلاس به كامیونت زامیاد Z24 بیشتر شده است.

معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی شركت زامیاد با بیان این موضوع كه "پادراپلاس" از مجهزترین كامیونت های کشور به لحاظ طراحی زیبا، قدرت و استحکام بالا، توان حمل بار بالا و دارای قیمت مناسب است، تاكید كرد: تمركز بر رعایت استانداردهای تولیدی و به روزرسانی در تجهیزات رفاهی و فنی به منظور جلب نظر و سلائق مشتریان از اهداف تولید این محصول بوده است.

همزمان با افزایش تولید پادراپلاس، برنامه ریزی ویژه ای برای حفظ کیفیت و بهبود مستمر این محصول صورت پذیرفته، بطوریكه بر اساس اعلام شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، کامیونت پادراپلاس شرکت زامیاد اخیرا موفق به دریافت سه ستاره کیفی شده است.
 

کد خبر 136395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha