طرح اصالت قطعه در دستور کار تمام شرکت های سایپاست

رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: طرح اصالت قطعه در سایپا آغاز شده و در دستور کار همه شرکت ها قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، علیمردان عظیمی، با اعلام این خبر اظهار داشت: اجرای طرح اصالت قطعه از ورود قطعات غیراستاندارد و نامطلوب به بازار جلوگیری می كند و تاثیر مناسبی در ارتقای کیفیت و اطمینان خاطر مشتریان خواهد داشت. البته باید در این خصوص اطلاع رسانی مناسبی صورت گیرد و آموزش لازم در تمام نمایندگی ها انجام شود.

وی افزود: بر اساس سیاست های ابلاغی گروه خودروسازی سایپا، شركت های زیرمجموعه در فروش قطعات خودرو بسیار فعال شده اند و آینده روشنی در بخش قطعات و همكاری های مشترك بین مجموعه های دانش بنیان و شركت های گروه سایپا رقم خواهد خورد.

عظیمی اضافه کرد: بر اساس سیاست های وزارت صمت و رویکرد هیأت مدیره سایپا، طراحی و تولید خودروی اقتصادی در حال انجام است و خودروهایی كه با زیان تولید می شدند از خط تولید خارج شده است.

رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا بیان کرد: با ورود خودروهای جدید كه از نظر كیفیت و قیمت مناسب هستند و ادامه این روند در بخش محصولات و قطعات جدید، سایپا به یكی از خودروسازان موفق در این زمینه خواهد شد و آینده بسیار امیدواركننده و روشنی خواهد داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی همگانی و آموزش شبکه نمایندگی ها و عاملیت های فروش گروه سایپا باعث می شود تا مشتریانی كه خودرو را خریداری می كنند اطلاعات كافی در خصوص اصالت قطعات خودرو و اقدامات انجام شده در این حوزه داشته باشند و هنگامی كه نیاز به قطعه ای در خودرو باشد، از قطعه استاندارد استفاده می كنند چراكه در غیر این صورت و استفاده از قطعات تقلبی منجر به خسارت و ایجاد حادثه برای آنان خواهد شد.

کد خبر 139634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha