ثبت ركورد جدید فروش قطعات یدکی در سایپایدک

مدیرعامل سایپایدک با اشاره به اجرای موفق طرح مبارزه با قطعات قاچاق و تقلبی، از شكسته شدن ركورد فروش قطعات یدكی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سعید علیزاده با اعلام این خبر افزود: شرکت سایپایدک جزء اولین شرکت‌های حوزه خودرویی بود که از طرح‌های نوین وزارت صمت در خصوص مبارزه با تامین و توزیع قطعات تقلبی و قاچاق در سطح بازار استقبال كرد و علاوه بر اجرای اقداماتی نظیر ثبت نام در سامانه جامع تجارت،اخذ کد نقش، اخذ کد شناسه کالا و کد رهگیری، آموزش استعلام قطعه اصلی سایپا یدك به شبکه توزیع و زنجیره تامین قطعات، به نحوی برنامه‌ریزی كرد که اجرا در تحقق اهداف و برنامه های تعریف شده تسریع شود. به طوری كه با تلاش همه كاركنان و شبکه خدمات پس از فروش، علاوه بر شکست رکورد فروش ماهیانه در کل ادوار، از مرز فروش کل سال گذشته نیز در پایان آبان ماه عبور کرد.

او افزود: با برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت پذیرفته، افزایش تامین و توزیع قطعات یدكی و همكاری شبکه نمایندگی‌های مجاز و عوامل فروش امیدواریم با یاری خداوند متعال، تا پایان سال تحقق تمامی اهداف سازمان انجام پذیرد. در همین راستا توسعه کمی و کیفی شبکه عوامل فروش، تکمیل سبد قطعات تحت پوشش و نیازسنجی از بازار در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

مدیرعامل سایپایدك تصریح کرد: در نقشه راه ترسیم شده شرکت سایپایدک، اهدافی نظیر افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا، توسعه سهم بازار قطعات یدکی، تسهیل در دسترسی به قطعات اصلی در گستره جغرافیایی کشور و جلوگیری از ورود قطعات تقلبی و قاچاق، تعیین شده که با لطف خداوند متعال و به كار گیری تمامی ظرفیت‌های موجود و همکاری و مشارکت ذی نفعان به اهداف تعریف شده دست خواهیم یافت.

کد خبر 139860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha