جزییات عرضه ۲۰۰۰ تارا دستی سفید در بورس کالا اعلام شد

دو هزار دستگاه تارا دستی متعلق به گروه صنعتی ایران خودرو روز ۲۵ بهمن ماه جاری روی تابلو معاملات بورس کالا می رود.

به گزارش پرشین خودرو، قیمت پایه تارا دستی ۲۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده و درصد پیش پرداخت ۱۰۰ درصد است. خودروها مدل ۱۴۰۲ بوده و قرار است ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده شود.

همچنین امکان تغییر رنگ به انتخاب خریدار وجود داشته و رنگ های مشکی متالیک آبنوس، خاکستری متالیک، نقره ای تیتانیوم، سبز کله غازی، قهوه ایی کادرو، قهوه ایی نسکافه، آبی اقیانوسی و قرمز ونیزی موجود است.

هر کد ملی حقیقی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شدند، امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران باید برای ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام کنند. زمان مقرر طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی، اطلاع رسانی می شود و خریداران باید علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه های جانبی شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۵ درصد مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه می شود، کنند.

در صورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر خواهند شد.

کد خبر 141856

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha