طرح امداد نوروزی گروه بهمن تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ادامه دارد

معاون سازمان فروش و خدمات پس از فروش از اجرای طرح امداد نوروزی ۱۴۰۲ بهمن موتور از ۲۵ اسفند ماه امسال تا پایان تعطیلات نوروزی در ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر میرمنصف، با اعلام این خبر گفت: طرح امدادی ویژه نوروز ۱۴۰۲ از ۲۵ اسفند ماه تا چهاردهم فروردین اجرا می‌شود و طی آن تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی های بهمن موتور از ساعت ۸ تا ۱۸ به صورت کشیک آماده ارایه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی خواهند بود.
وی ادامه داد: هم‌زمان مرکز پاسخگویی با شماره تماس ۴۸۰۲۷-۰۲۱ به صورت شبانه‌روز آماده ارایه خدمات به مشتریان است.
معاون خدمات فروش و پس از فروش گروه بهمن با اشاره به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا و پیش بینی حجم سفرهای نوروزی اظهار کرد: برای هموطنانی که سفرهای ضروری خواهند داشت، اکیپ های امدادی در برخی از مسیرها و جاده‌ها مستقر شده و آماده ارایه خدمات امدادی خواهند بود.
میرمنصف با بیان اینکه این طرح علاوه بر حضور تمام نمایندگی های بهمن با همکاری کانون جهانگردی و امداد خودرو ایران برگزار می‌شود، گفت: همکاری با کانون جهانگردی اتومبیلرانی و امداد خودرو ایران و ارائه خدمات پس از فروش با بالاترین گستردگی و کمترین زمان ممکن و همچنین تامین و ارسال سریع قطعات مصرفی و امدادی به نمایندگی ها در تمام ایام تعطیلات از جمله ویژگی‌های متمایز خدمات نوروزی امسال است.
وی با اشاره به فعالیت امدادهای متفرقه در جاده‌های کشور گفت: به مشتریان توصیه می‌شود از خدمات امدادی متفرقه و بدون مجوز استفاده نکنند زیرا دریافت تعمیرات متفرقه می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی از جمله بکارگیری قطعات غیراستاندارد و دریافت هزینه‌های سنگین باشد؛ شرکت بهمن موتور تلاش دارد در تمامی مسیرها، دسترسی به خدمات تضمین شده را فراهم سازد.
هموطنان می توانند از طریق شماره سراسری ۴۸۰۲۷ به صورت شبانه روزی، وب سایت و همچنین نرم افزار گروه بهمن خدمات امدادی خود را ثبت کنند. همچنین فهرست نمایندگی‌های گروه بهمن در وبسایت این شرکت به نشانی  www.bahman.ir اعلام شده است.

کد خبر 142187

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha