سایپا و ایران خودرو برای ارائه خدمات امدادی در سراسر کشور مشارکت دارند

بازدید مدیران عامل شرکت‌های امدادی خودروسازی‌های سایپا و ایران‌خودرو از مراکز تماس دو شرکت با هدف بهره‌برداری حداکثری و بهینه از امکانات در طرح مشترک خدمات نوروزی 1402 انجام شد.

به گزارش پرشین خودرو، در نخستین روز از آغاز سال 1402، مدیرعامل امدادخودرو سایپا از مرکز پاسخگویی هوشمند ایران خودرو بازدید کرد.

کامبیز قلی زاده در نخستین روز از آغاز سال نو و در ششمین روز از طرح مشترک خدمات نوروزی گروه  خودروسازی سایپا و ایران خودرو با حضور در شرکت امدادخودروایران در جریان فرایند امدادرسانی به هموطنان قرار گرفت.
سیدعباس میرحسینی مدیرعامل امدادخودرو ایران، نیز در ادامه با حضور در مرکزتماس امدادخودرو سایپا ضمن آشنایی با روندها و نحوه پاسخ‌گویی در این شرکت، زمینه های تداوم همکاری را بررسی و با مدیران شرکت امدادخودروسایپا دیدار و گفت و گو کرد.
باتوجه به آغاز طرح مشترک خدمات نوروزی گروه خودروسازی سایپا و گروه صنعتی ایران خودرو در 24 اسفندماه 1401، مدیران عامل دو شرکت با  اشاره به اتحاد استراتژیک دو گروه به منظور خدمات‌رسانی و استفاده از امکانات و پتانسیل‌های دو شرکت بر ارتقا کمی و کیفی خدمت امدادی در سراسر کشور تاکید کردند.
در سال جاری برای نخستین بار، بازوهای خدمات امدادی بزرگترین مجموعه‌های خودروسازی کشور به صورت مشترک اقدام به ارایه خدمات گسترده در ایام نوروز کرده اند.
شماره‌های سراسری 096550 (امدادخودرو سایپا) و 096440 (امدادخودروایران) در ایام نوروز با ایاب و ذهاب رایگان، در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمات رسانی به هموطنان در سراسر کشور است.

کد خبر 142203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha