فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی شهر تهران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از افزایش ساعت کاری مرکز معاینه فنی شهید آبشناسان و فعالیت این مرکز در دو شیفت کاری از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ و ۱۸ تا ۴ صبح در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شادی مالکی، در توضیح فعالیت مراکز منتخب شهر تهران در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه گفت: در این ایام مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی و پنج  مرکز سراج، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام از ساعت ۸ الی ۱۴ فعال هستند.
وی در توضیح تعداد مراکز معاینه فنی شهر تهران و نحوه فعالیت آنها از ۱۴ فروردین ماه افزود: شهر تهران از بضاعت ۵۶ خط معاینه فنی مختص خودروهای سبک در ۱۷ مرکز ثابت و ۷ واحد سیار با پراکندگی مناسب در سطح مناطق شهرداری تهران برخوردار است. مرکز بیهقی به صورت شبانه روزی، مرکز شهید آبشناسان در دوشیفت کاری از ساعت ۷ صبح الی ۱۸ و ۱۸ الی ۴ صبح  و سایر مراکز از ساعت ۷ الی ۱۸ فعال هستند. ضمنا از شهروندان درخواست می شود با توجه به  فعالیت تعدادی از مراکز در روزهای تعطیل حتما جهت اطمینان از آخرین وضعیت کاری مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.
مالکی در خصوص ادامه فعالیت دو مرکز پس از افطار در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان جهت رفاه حال روزه داران عزیز و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به افزایش ساعت کاری مرکز شهید آبشناسان و شبانه روزی کردن مرکز بیهقی اقدام نموده است. ضمنا با توجه به فعالیت این دو مرکز، در زمان افطار از مراجعین به آن مراکز در این زمان پذیرایی می شود.
مدیرعامل ستاد معاینه فنی در ارتباط با نحوه پذیرش مراکز معاینه فنی شهر تهران توضیح داد: بنا بر درخواست شهروندان به منظور تسهیل در ارائه خدمات و مدیریت صف از هشتم فروردین ماه دو واحد سیار هنگام نیز به مراکز صرفا اینترنتی افزوده شد. در حال حاضر پذیرش در ۹ مرکز معاینه فنی شهر تهران صرفا اینترنتی انجام می شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج و دماوند و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره۴) و هنگام(شماره۸) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی در سامانه تهران من امکان پذیر است. البته تاکید می گردد بجز ۹ مرکز صدر الاشاره مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

کد خبر 142228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha