به زودی، تولید ایران خودرو به روزی ۳۰۰۰ دستگاه می رسد

براساس هدف گذاری صورت گرفته و با همراهی شبکه تامین و همت کارکنان، تولید روزانه در گروه صنعتی ایران خودرو که در حال حاضر از مرز دو هزار و ۵۰۰ دستگاه عبور کرده، به زودی با ظرفیت روزانه سه هزار دستگاه دنبال خواهد شد تا برنامه های تعیین شده در موعد مقرر محقق شود.

به گزارش پرشین خودرو، براساس آمار و اطلاعات تولید در گروه صنعتی ایران خودرو، این خودروساز موفق شده از ابتدای سال کاری تا ۲۹ فروردین ماه، در دو بخش خودرو سواری و تجاری سنگین و نیمه سنگین، نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۸ درصدی را محقق کند. 

با توجه به هدف گذاری ۹۰۰ هزار دستگاهی در گروه صنعتی ایران خودرو در سال جاری، با فراهم سازی و اعمال الزامات، تحقق این هدف در افزایش عرضه خودرو به بازار و ایجاد تعادل در آن تاثیرگذار خواهد بود.
این گزارش می افزاید، با توجه به استقبال قابل توجه مشتریان به ویژه در طرح سامانه یک پارچه تخصیص خودرو که از سوی وزارت صمت به اجرا گذاشته شد و سهم حدود ۸۰ درصدی ظرفیت این سامانه که به محصولات گروه صنعتی ایران خودرو اختصاص یافت، این خودروساز خود را متعهد می داند تا با فراهم شدن و اعمال الزامات، هدف افزایش تولید را محقق کند تا تمامی تعهدات ایجاد شده را در موعد مقرر و براساس اولویت بندی های اعلام شده ایفا کند.

کد خبر 142355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha