جزئیات طرح بازدید تابستانی خودروهای بهمن موتور اعلام شد

طرح بازدید تابستانی خودروهای بهمن موتور از ۲۰ خرداد تا ۱ تیرماه امسال اجرا می‌شود. خودروهای فیدلیتی، دیگنیتی، ریسپکت، مزدا ۳ جدید، هاوال، کاپرا، کارا، اینرودز و بسترن شامل این طرح می شود.

به گزراش پرشین خودرو، اجرت رایگان انجام سرویس و بازدید خودروهای بدون گارانتی در طرح بازدید تابستانی ۱۴۰۲ شامل بازدید کولر، سیتسم خنک کاری موتور، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، بررسی نشتی و سطح سیالات است.
در این طرح ۵۰ درصد تخفیف برای اجرت سرویس‌های دوره‌ای ویژه خودروهای دارای گارانتی در نظر گرفته شده و همچنین ۵۰ درصد تخفیف در اجرت تعویض قطعات مربوط به طرح شامل کندانسور و کمپرسور کولر، تسمه کولر، پمپ بنزین، رادیاتور و فن رادیاتور در نظر گرفته شده است.
قطعات طرح شامل روغن و روانکارها، فیلترها، کمپرسور و کندانسور کولر، تسمه دینام و کولر، پمپ بنزین، رادیواتور و فن رادیاتور دارای ۱۵ درصد تخفیف می باشد.
بهمن موتور با اجرای طرح‌های دوره‌ای متناسب با شرایط هر فصل، تمهیداتی را در راستای رفاه مشتریان خود در نظر می‌گیرد و قطعات ضروری هر فصل را مورد بازدید قرار می‌دهد. مشارکت مشتریان در این طرح عمر خودرو را افزایش داده و هزینه‌های نگهداری آن را نیز کاهش می‌دهد.
ضمناً با مشارکت در طرح می توانید یکی از برندگان ما در قرعه کشی طرح تابستان ۱۴۰۲ باشید.
مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۴۸۰۲۷-۰۲۱ تماس گرفته یا از طریق سایت bahman.ir در جریان آخرین اخبار گروه بهمن قرار بگیرند.

کد خبر 142720

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha