رالی تور گردشگری خانوادگی تهران- ساری برگزار می شود

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رالی تور گردشگری خانوادگی تهران – ساری را با شعار "ما با طبیعتیم" برگزار می کند.

به گزارش پرشین خودرو، این رالی تور تفریحی روز پنج شنبه 9 شهریور ماه 1402 با هدف ترویج سفرهای مسئولانه و ایمن، توسعه فعالیت های اتومبیلرانی در کشور، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگ رانندگی ایمن و حفاظت از محیط زیست و همچنین معرفی مسیرهای جدید گردشگری در ایران، از مجموعه اراضی عباس آباد در تهران به مقصد ساری آغاز می شود.

مهلت ثبت نام در رالی تور گردشگری تهران- ساری تا پایان روز یکشنبه 5 شهریور خواهد بود. علاقه مندان می توانند در زمان تعیین شده به نشانی اینترنتی www.taci.ir/rally مراجعه و فرم های مربوطه را تکمیل کنند.

رالی تور گردشگری تهران- ساری روز جمعه 10 شهریور ماه با معرفی برگزیدگان در منطقه بادله ساری به پایان خواهد رسید.

از آنجایی که این رالی، یک رویداد گردشگری شناخته می شود، ملاک انتخاب برترین ها، کمترین امتیاز منفی ثبت شده توسط داوران مستقر در ایستگاه های کنترل، میزان رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف، شیوه نقشه خوانی و مهارت مسیریابی و محاسبات دقیق به منظور رسیدن به موقع به ایستگاه ها و ... خواهد بود.

علاقه مندان به شرکت در فعالیت های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به آدرس www.taci.ir مراجعه کنند.

کد خبر 143258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha