اعلام مراکز منتخب معاینه فنی تهران در ۲۳، ۲۴ و ۲۵ شهریور ۱۴۰۲

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در ایام تعطیل پنجشنبه، جمعه و شنبه مصادف با ۲۳، ۲۴ و ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۲ در پایتخت اعلام شد.

به گزارش پرشین خودرو، شادی مالکی مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری رحلت جانگداز پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت حضرت امام حسن (ع) و شهادت حضرت امام رضا (ع) در توضیح جزئیات خبر گفت: در روز پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد های سیار جیحون و پایانه کاوه از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال هستند.
به گفته وی، در روز جمعه ۲۴ شهریور ماه، مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال می باشند. در روز شنبه ۲۵ شهریور ماه نیز مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد های سیار جیحون، پایانه کاوه و دادمان از ساعت ۷ تا ۱۴ فعال هستند.
مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی تهران در هفته پایانی شهریور ماه در ایام تعطیلات رسمی افزود: با توجه به سفرهای تابستانی و اهمیت انجام معاینه فنی پیش از سفر به منظور اطمینان از صحت و سلامت ایمنی خودرو، برای رفاه حال و تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان به ویژه در ایام تعطیل که مشتریان با فراغت خاطر بیشتری می توانند از خدمات مراکز استفاده نمایند این مجموعه بنا بر تقاضای مشتریان نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.
در روزهای تعطیل سال برای رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می توانند به منظور اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاص کنند.

کد خبر 143455

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha