فعالیت ۱۳ مرکز معاینه فنی تهران در ۲ مهر ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۱۳ مرکز معاینه فنی در روز تعطیل رسمی دوم مهرماه ۱۴۰۲ در پایتخت خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، شادی مالکی، با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسن عسگری(ع) در توضیح جزئیات خبر افزود: در روز یکشنبه دوم مهرماه ۱۴۰۲ مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و مراکز خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد های سیار جیحون، دادمان، شریعتی، اتحاد، یاس فاطمی و گیلان از ساعت هفت تا ۱۴ فعال هستند.
وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی هفته نخست مهرماه گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید که با افزایش حجم ترافیک در شهر روبرو هستیم و ممکن است به ویژه والدین برای انجام معاینه فنی خودروی خود در روزهای فعالیت مدارس فرصت کافی نداشته باشند لذا این مجموعه نسبت به ارائه خدمات در چند مرکز در ایام تعطیل اقدام کرده است.
در روزهای تعطیل سال به منظور رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال هستند که شهروندان می توانند به منظور اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

کد خبر 143502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha