کد خبر 143524
۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
فعالیت ام وی ام در کمپین فرشته باش

توجه به مقوله مسئولیت اجتماعی برای شرکت ها و برندهای بزرگ، اصلی مهم و ضروری است و وظیفه اصلی این شرکت ها حضور در فعالیت های خیریه و عام المنفعه می باشد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو که در سال های اخیر رشد قابل توجه ای را در توسعه حجم بازار و مشتریان خود داشته نیز از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا طی سال جاری، توجه به این موضوع در فعالیت ها و رویداد های این خودرو ساز کاملا به چشم می خورد.

این رویدادها که هماهنگی و اجرای آنها بر عهده باشگاه مشتریان ام وی ام بود از بابلسر شروع شد، در رشت، اصفهان، تبریز و کرمان ادامه پیدا کرد و با نمایندگی دهقانپور به تهران برگشت.

کمپین فرشته باش

در روز یکشنبه مورخ ۵ شهریور ۱۴۰۲ تعدادی از مدیران ارشد ام وی ام و سرکار خانم دهقانپور با حضور در محل خیریه مهر آفرین فعالیت خود در کمپین فرشته باش این خیریه را به اتمام رساندند.

در کمپین فرشته باش کودکان با رسم آرزوهای خود در قالب نقاشی، آرزوهای خود را به تصویر کشیدند و هر فرشته مسئول برآورده ساختن تعدادی از آنها بود.

یکی از همین فرشته ها با تامین اعتبار مبلغی معادل ۲ میلیارد ریال جناب آقای دهقانپور بود که توانست آرزوی ۳۸ کودک تحت تکلف خیریه مهر آفرین را برآورده سازد. امیدواریم بازهم شاهد مشارکت هرچه بیشتر ام وی ام در کمپین های این چنین باشیم و رویداد های بیشتری مثل کمپین فرشته باش را در آینده نزدیک ببینیم.

کمپین فرشته باش

کد خبر 143524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha