خودرو جیکو J۷ به ایران می آید؟ (+عکس) / ورود خودروهای جیکو به بیش از ۲۰ بازار بین المللی در نیمه اول سال ۲۰۲۴

از نیمه دوم سال جاری، جیکو محصولاتی را با طراحی خودروهای آفرود(خودرو جیکو J۷) که دارای باطن و امکانات بسیار مدرن است در بازارهای اروپای شرقی، آسیا-اقیانوسیه، و آمریکای مرکزی و جنوبی رونمایی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، از نوامبر سال گذشته در راستای گسترش ارتباطات جهانی برند جیکو، همایشی در کشور مکزیک برگزار شد که در آن اصحاب رسانه و خبره های صنعت خودرو حضور داشتند و همچنین معرفی محصولات این برند در کشور آفریقای جنوبی، دریچه ای باز کرد تا این خودرو های آفرود مدرن بهتر شناخته شوند و همچنین فیدبک ها و نظرات کاربران و خبره ها درباره محصولات دریافت شود.

خودرو جیکو J7

JAECOO تحسین جهانی را به دست می آورد

در اواسط نوامبر، JAECOO در جلسه ای که در کشور مکزیک برگزار شد ارتباط سازنده ای میان برند جیکو و صاحب نظران این صنعت در کشور مکزیک شکل گرفت، همچنین در ۲۳ نوامبر محصولات جیکو در کشور آفریقای جنوبی و شهر رویایی و زیبای کیپ تاون با عنوان سفر به یاد ماندنی معرفی شد و بیشتر رسانه ها و کاربران در این کشور معتقد بودند که خودرو جیکو J۷ دارای ظاهر کلاسیک یک خودرو آفرود و باطن هوشمند یک خودرو مدرن و شهری و کارا می باشد.

جیکو با بهره از تکنولوژی های نوآورانه و قابلیت های حرکتی داخل و خارج از جاده و همچنین ارتباطات گسترده برای شناساندن برند خود در راستای توسعه جهانی قرار دارد.

خودرو جیکو J7

کیفیت عامل جذابیت و تمایز جیکو

محصولات جیکو در حالتی که قابلیت های آفرودی خود را دارند از تکنولوژی های هوشمند بهره می برند. به طور مثال سیستم ARDIS (سیستم اطلاعات همه‌جانبه) که مختص محصولات جیکو است و عملکرد فوق العاده ای را در قیاس با بسیاری از رقبای برند در بر دارد.

از نظر ایمنی، تمام خودروهای برند جیکو دارای ۵ ستاره کامل ایمنی است که ماحصل طراحی هوشمندانه و ساختار مقاوم بدنه می باشد که در هنگام تصادفات می تواند بسیار ی از ضرابت را دفع کند همچنین نصب سیستم ADAS که یک نوع سیستم هوشیار رانندگی می باشد به ایمنی این خودرو کمک شایانی کرده است.

همچنین خودرو جیکو با توجه داشتن باطن و تکنولوژی های مدرن خصلت یک شاسی بلند کلاسیک را که دارای توانایی های قابل تحسین در عبور از ناهمواری ها، شیب ها و سطوح گوناگون می باشد در خود حفظ کرده است.    

علاوه بر این ها، J۷ به تراشه های هوشمند و ویژه ای مجهز شده است با نگاه به داخل این خودرو می توان صفحه نمایش بسیار مدرن و بزرگ آن را دید که در کنار سیستم HUD، و تصویربرداری پانوراما ۵۴۰ درجه و سایر ویژگی‌های چندگانه مجهز شده است که این فناوری‌های هوشمند حس کابین هواپیما را القاء می کند.

در نیمه اول سال آینده برند جیکو قرار است به بیش از ۲۰ بازار بزرگ بین المللی ورود کند که این حاصل طراحی مهندسی و تکنولوژی هوشمند این برند است که مطابق با خواسته های نوین بازار های بین المللی می باشد.

کد خبر 144191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha