فراخوان متقاضیان خودرو بستیون T۷۷ در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی (+قیمت و زمان واریز وجه)

شرکت بی ام کارز برای تکمیل وجه متقاضیان خودرو بستیون T۷۷ در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی فراخوان واریز وجه ثبت نام صادر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در اطلاعیه شرکت بی ام کارز آمده است:  

به اطلاع عموم متقاضیان و عاملیت های مجاز می رساند، امکان تکمیل فرآیند ثبت نام متقاضیان طرح سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت به صورت فروش فوق العاده به شرح جدول ذیل فراهم شده است.

متقاضیان، می توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اقدام کنند.

شایان ذکر است بازه زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.

قیمت خودرو بستیون T۷۷ برای اسفندماه ۱۴۰۲ مبلغ ۱۹ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال اعلام شده است.

تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه متقاضیان، صرفا به صورت آنلاین و از طریق  پورتال جامع ایرانی کار به آدرس https://bahman.iranecar.com/bmcars امکان پذیر بوده که اطلاع رسانی لازم با ارسال پیامک به متقاضیان صورت خواهد پذیرفت.

جدول فروش بستیون T77

این گزارش می افزاید که رنگ محصول، براساس ظرفیت و اولویت درخواست و واریز وجه توسط متقاضیان انتخاب می شود و رنگ تریم بر اساس موجودی و توسط شرکت تخصیص خواهد شد.

همچنین تحویل خودرو بر اساس اطلاعات مندرج در جدول فوق، بر اساس اولویت انتخاب متقاضیان و اولویت واریز وجه توسط ایشان، در دستور کار قرار خواهد گرفت.

خودرو بستیون T۷۷ دارای گارانتی ۳ سال یا ۱۵۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و همچنین دارای ۳ سال یا ۱۵۰ هزار کیلوم ر سرو یس دوره ای رایگان (هرکدام زودتر فرا برسد)، مطابق با سرویس های دوره ای مندرج در دفترچه راهنمای مشتریان می باشد.  

سه سال بیمه بدنه رایگان بر روی این محصول فعال بوده که این پوشش بیمه ای شامل تعهدات پایه نظیر حادثه، سرقت کلی، آتش سوزی، انفجار، صاعقه و تعهد نوسانات قیمت تا سقف ۵۰ درصد ارزش خودرو می باشد.

برای دریافت دیگر اطلاعات این بخشنامه می توانید اینجا کلیک کنید.

کد خبر 144763

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha