کوییک GXR-L را با قیمت قطعی و تحویل ۹۰ روزه بخرید (+زمان و بخشنامه)

فروش فوق العاده خودرو کوییک GXR-L از روز سه شنبه ۱۹ تیرماه جاری آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت پارس خودرو بر اساس برنامه مدون عرضه محصولات تولیدی خود و در راستای امکان ثبت نام مشتریان جدید در نظر دارد،‌ فروش فوق العاده خودروی کوییک GXR-L ویژه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و جایگزینی خودروهای فرسوده را از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۹ تیر ماه جاری از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس http://saipa.iranecar.com آغاز کند. این طرح فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

قیمت خودرو کوییک GXR-L در این مرحله از فروش، ۳۸۴ میلیون و ۸۲۴ هزار تومان اعلام شده است و این محصول در رنگ های سفید مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز، نقره ای مشکی، کرم مشکی، خاکستری مشکی، و قرمز مشکی عرضه می شود.

جدول فروش کوییک

متقاضیان برای تسهیل در فرایند ثبت نام، می‌توانند به آدرس یاد شده مراجعه و نسبت به ثبت و یا به روز رسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

ثبت نام در این طرح فروش صرفاً از طریق آدرس فوق الذکر امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده از سایر آدرس‌ها عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

شرایط اختصاصی بخشنامه برای متقاضیان عادی:

۱- حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

۲- محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد.

۳- امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی فعال با عمر خودروی موضوع پلاک مزبور کمتر از ۵ سال میسر نمی باشد.

۴- متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.

شرایط عمومی بخشنامه خودروهای سواری برای متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده:

۱- محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد.)

۲- امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

۳- شماره کارت, شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می شود الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نامکننده خواهد بود.

۴- شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

۵- کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می بایست از یک استان باشد.

برای دریافت بخشنامه فروش خودرو کوییک GXR-L اینجا کلیک کنید.

کد خبر 145524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha