دستگیری اعضای باند کلاهبرداری و تصادف ساختگی

پرشین خودرو: این باند چهارنفره که با ماشین های ارزان قیمت و با تبانی، قصد دریافت حق بیمه داشتند، با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

به گزارش«پرشین خودرو»، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی از دستگیری اعضای باند دستگیری اعضای باند کلاهبرداری و تصادفات ساختگی در بجنوردکلاهبرداری و تصادفات ساختگی در بجنورد خبر داد.

مسلم محمد یاران افزود: این چهار نفر غیر بومی استان با انجام تصادفات ساختگی، از شرکت‌های بیمه بابت خسارت های وارده به خودرو و شخص، وجه غیرقانونی مطالبه می کردند. وی گفت: این افراد که با ماشین های ارزان قیمت و با تبانی، قصد دریافت حق بیمه داشتند پس از دستگیری، با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد گفت: به مسئولان پزشکی قانونی و افسران پلیس راه استان تاکید شده در خصوص این خراش ها و جراحات ساختگی که در واقع خودزنی و یا دیگرزنی است هوشیارتر باشند.

محمد یاران از برخورد قاطع دستگاه قضایی استان با این گونه کلاهبرداران خبر داد و افزود: همچنین افزادی هستند که پس از جراحت در حوادث کار، برای دریافت حق بیمه یا هزینه های بیمارستان، ادعا می کنند تصادف کرده اند که به این گونه افراد هم تاکید می کنیم اقدامشان عنوان مجرمانه دارد و مورد تعقیب قرار می گیرند؛ چراکه ضمن فریب دادن دادگاه، سبب تضییع حقوق بیت المال هم می شوند.

منبع: واحدمرکزی خبر

کد خبر 64802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha