پیشرفت 85درصدی  فاز نخست شهرک خودرویی پردیس اراک

پرشین خودرو: معاون فنی و عمران شهرداری اراک گفت: فاز نخست شهرک خودرویی پردیس اراک 85 درصد پیشرفت فیزکی دارد.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا خسروی افزود: ایجاد شهرک خودرویی در اراک از سال 92 در فضایی به وسعت 210 هزار متر مربع کلید خورده و مجموع این شهرک پیشرفت فیزیکی 35 درصد دارد.
وی بیان کرد: ظرفیت پیش بینی شده برای این شهرک خودروی یکهزار و 508 غرفه است که 355 غرفه آن در فاز اول است.
معاون فنی و عمران شهرداری اراک ادامه داد: سرمایه گذاری این شهرک با مشارکت بخش خصوصی به عنوان شریک شهرداری انجام می گیرد.
خسروی اظهار کرد: لوله کشی گاز مرحله نخست طرح 82 درصد، نصب شیشه های سکوریتی و درب ها 70 درصد، کانل کشی کولر 88 درصد، شبکه آب اصلی 100 درصد، سنگ کف و بدنه غرفه ها 90 درصد، ایزوگام 90 درصد، نصب انشعاب فاضلاب 100 درصد و نمای کامپوزیت 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی گفت: با راه اندازی این شهرک خودرویی حدود 6 هزار اشتغال مستقیم و چند هزار اشتغال غیرمستقیم در کلانشهر اراک ایجاد خواهد شد.
معاون فنی و عمران شهرداری اراک اضافه کرد: ایجاد این شهرک خودرویی در کاهش آلاینده های زیست محیطی و آلودگی های صوتی ناشی از فعالیت صنوف خودرویی نقش موثری دارد.
خسروی عنوان کرد: بحث تدابیر ایمنی از جمله آتش نشانی در شهرک خودرویی اراک از مهمترین اولویت ها است که با جدیت دنبال می شود.
وی بیان کرد: در این شهرک امکانات رفاهی لازم از جمله، مسجد، سرویس های بهداشتی، رستوران و فروشگاه در نظر گرفته شده است.
معاون فنی و عمران شهرداری اراک افزود: برای دسترسی به این شهرک خودرویی 2 راه ورودی و خروجی در نظر گرفته شده که یک راه از انتهای خیابان هپکو و راه دیگر از سمت کمربندی شمالی است.
ایجاد شهرک خودرویی در کلانشهر اراک در دوره سوم شورای اسلامی این شهر از سال 92 مطرح و مصوب شده است.

ایرنا

کد خبر 67824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha