کد خبر 70819
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
۴ چالش اصلی پیاده‌راه ۱۷ شهریور

پرشین خودرو: با وجود آن که ۶ ماه از بازگشایی پیاد راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا می‌گذرد، برخی از مشکلات اهالی منطقه همچنان پا برجاست.

به گزارش پرشین خودرو، اقبال شاکری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران ، با اشاره به این که با وجود بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور هنوز مشکلات ساکنان این خیابان برطرف نشده است گفت: بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور هنوز به طور کامل انجام نشده است، به همین دلیل ساکنان و کسبه همچنان ناراضی هستند.

وی ادامه داد: آب‌نماهای ساخته شده در میانه پیاده راه ۱۷ شهریور که در حال حاضر کارایی ندارد و یک باند سواره را اشغال کرده و به مکانی برای تجمع معتادان و… تبدیل شده که باید برداشته شود.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران با تأکید بر این که برخی از معابر این پیاده راه باید از بن‌بست خارج و بازگشایی شوند گفت: متأسفانه در زمان مسدود بودن کوچه‌ها، پست‌های برق و مخازن سطل زباله در میانه تقاطع‌ها جانمایی و نصب شده است که باید جمع‌آوری تا امکان بازگشایی معابر فراهم شود.

شاکری تأکید کرد: سنگ‌فرش‌های این پیاده راه نیز باید برداشته و خیابان ۱۷ شهریور باید آسفات شود، تمامی این‌ها نکات به شهردار منطقه اعلام شده تا پس از سال‌ها رضایت اهالی این خیابان کسب شود.

مهر

کد خبر 70819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha