کد خبر 73025
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
راهبردهای وزارت صنعت برای توسعه صنعت خودرو

پرشین خودرو: وزارت صنعت، معدن و تجارت در "برنامه راهبردی صنعت خودرو" راهکارهایی را برای توسعه صنعت خودرو پیش‌بینی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، وزارت صنعت، معدن و تجارت و به‌ویژه شورای سیاست‌گذاری خودرو مستقر در این وزارتخانه مسوول تعیین و ابلاغ سیاست‌گذاری‌های کلان صنعت خودرو است.

اخیرا این وزارتخانه ویرایش دوم برنامه راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت را منتشر کرده که در آن راهبردهای این وزارتخانه برای توسعه بخش صنعت کشور پیش‌بینی شده است.

بخشی از برنامه راهبردی این وزارتخانه در حوزه صنایع مربوط به برنامه راهبردی صنعت خودرو است که در بخشی از آن نیز راهکارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت برای توسعه صنعت خودرو پیش‌بینی شده است.

در این زمینه ارتقای توانمندی بنگاه‌ها، مدیریت واردات خودرو و قطعات، افزایش نفوذ فناوری در صنعت موجود، توسعه همکاری‌های بین بنگاهی، گسترش همکاری‌های بین‌المللی، توسعه سرمایه‌گذاری برای ایجاد و تکمیل واحدها، تنوع بخشی به روش‌های تامین مالی، حمایت از مصرف‌کنندگان خودروهای داخلی و وارداتی و اصلاح مصارف؛ رئوس برنامه‌های راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای توسعه صنعت خودرو است.

ایسنا

کد خبر 73025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha