انتشار تصاویر احتمالی از مدل های مختلف سری 8 بی ام و

پرشین خودرو: گروه بین الملل

به گزارش پرشین خودرو، شرکت بی ام و اخیرا طی رویدادی در ایتالیا از مفهومی جدیدی به نام کانسپت سری 8 رونمایی به عمل آورد که نماد طراحی خانواده آینده سری 8 خواهد بود. مدت کوتاهی پس از معرفی هنرمندان مطرح دست به کار شده و با فتوشاپ تصاویری رندر شده از مدل های مختلف این سری لوکس و اسپرت شرکت باواریایی را منتشر کردند. البته در فتوشاپ جدید شاهد هنرمندی بسیار دقیقی هستیم که بخش های جدیدی به مدل افزوده شده و سخت می توان آن را از واقعیت تشخیص داد.

 


 

در تصاویر جدید سه مدل وانت، چهار درب و شوتینگ بریک سری 8 آشکار شده که بسیار با مدل اصلی یکپارچگی دارد. در سال 2018 شرکت بی ام و قصد دارد نسخه تولیدی سری 8 را معرفی و عرضه دارد. یکی از جذابترین مدل های این سه مدل نسخه گرن کوپه بوده که انتظار می رود مدتی پس از نسخه اول 2018 راهی بازار شود. گفته می شود این مدل با اسم رمز G16 تحت توسعه قرار دارد. سری 8 گرن کوپه قطعا می تواند فروش سری 7 را به شدت کاهش دهد و برای کسب جزئیات بیشتر آن باید منتظر ماند.

 این تصاویر تنها یک پیش بینی بوده و هیچ تاییدی از سوی بی ام و صورت نگرفته است. مدل کوپه از بخش عقب پهنی برخوردار بوده و این بسیار بد است که مشخص نیست چه زمانی باید شاهد آن باشیم.


درباره نسخه وانت نمی توان اظهار نظری کرد زیرا هرگز به تولید نخواهد رسید اما تصویر رندر شده جذابی به شمار می رود. هرچند پیشتر شرکت بی ام و نسخه منحصربفردی از وانت M3 را تولید کرد اما هدف تولید انبوه نبود. پیشتر نیز E30 و E92 مدل وانتی از آنها تولید شد اما به خط تولید بی ام و نرسید. هنرمند مذکور تنها با همام پتلفرم سری 8 سه مدل مختلفی ایجاد کرده که اگر به تولید برسد قطعا هیجان انگیز محسوب می شوند.
 

کد خبر 74143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha