آغاز تحویل کشنده های FAW در توافق 3 گانه سیباموتور

پرشین خودرو: تحویل کامیون کشنده تولیدی شرکت سیباموتور در قالب طرح نوسازی ناوگان فرسوده کشور، توسط شرکت سیباموتور با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، لیزینگ واسپاری حکمت ایرانیان و بانک توسعه تعاون انجام شد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت سیبا موتور در جهت حل معضلات زیست محیطی ناشی از آلودگی هوا، بویژه در خصوص خودروهای سنگین براساس رسالتی که بر عهده دارد مقتدرانه عمل کرد و کشنده‌های سازگار با محیط زیست FAW J6 دارای استاندارد یورو 4 مجهز به سیستم DPF را در قالب طرح نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل به بازار عرضه کرد.

شرکت سیبا موتور به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن بـا مشـارکت اولیـن و بزرگـترین هلدینـگ خودروسـاز چیـنی و بین‌المـللی FAW)) و با برخورداری از کارکنان متخصص و مجـرب، تولیـد و فـروش انحصـاری کشنده‌هـای تک و جفت محـور، شاسی کامیون و کامیونت 6 تنFAW را در ایـران بر عهـده دارد.

 


در حـال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور و راههای مواصلاتی، اقدام به تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی و ارائه خدمـات پس از فـروش محصولات در حـوزه گارانتی و وارانتی می‌کند و همچنین به ارائه آموزش‌های فنی تخصصی به عاملین و نمایندگان شبکه خدمات پس از فروش و ارائه خدمات امدادی و سیـار در مسیرهای پرتردد خودروهای تجاری می‌پردازد.

برای کسب اطلاع بیشتر به وبسایت شرکت سیباموتور مراجعه نمایید.

کد خبر 78643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha