کد خبر 91860
۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴

پرشین خودرو: در عصر فناوری گجت‌های پوشیدنی و مسافرتی عجیبی اختراع شده‌ است که آشنایی با آنها جذابیت‌های خاص خود را دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه، بیشتر ما برای فاصله گرفتن از عادت های روزانه به شهرهای مختلف جهان سفر می کنیم. البته برخی دیگر برای کشف فرهنگ ها و سنت های دیگر مردم جهان به کشورهای مختلف سفر می کنند.

بنابراین وقتی مقصود از سفر راحتی و استراحت است، همراه داشتن وسایلی که به راحتی ما بیشتر کمک می کنند ضروری به نظر می آید.  در این میان برخی از مردم وسایلی را ساخته و عرضه کرده اند که بیشتر از کاربردی بودن، عجیب و خنده دار به نظر می رسند. در ادامه با بعضی از این گجت ها آشنا خواهید شد:

نگهدارنده سر

زمانی که در ماشین، اتوبوس یا هواپیما هستید برای پیشگری از لق زدن سر موقع خواب این گجت عجیب را بپوشیذ تا به هنگام رسیدن به مقصد گردن درد و هم کمر دردر نگیرید. البته در نگاه اول این وسیله شبیه آتلی برای گردن شکسته به نظر می رسد، تا وسیله ای برای ثابت نگه داشتن سر انسان زمانی قصد دارد نشسته بخوابد.

صندل هایی با دستگاه فلز یاب

گجت جالبی این روزها اختراع شده است که در نوع خود خنده دار است. پس  از پوشیدن صندل هایی با دستگاه فلز یاب، وقتی در جایی راه می‌روید که گنج یا طلا وجود دارد، دمپایی با لرزیدن شما را باخبر می سازد.قطعا امروزه این دمپایی ها در زندگی انسان کاربرد چندانی ندارند و اینکه محال است کسانی با این دمپایی به دنبال گنج بروند.

کلاه بالشتی

در تعریف این کلاه عجیب نوشته شده که برای مسافرتهایی طراحی شده است که باید به صورت نشسته بخوابید. آن را همچون کلاه خواهید پوشید و سسپس سرتان را هر سمت که دوست دارید می گذارید. این بالشت برای مسافرتهایی خوب است که با اتوبوس و یا قطار انجام شود.

ریش اسکی

این ریش در واقع مثل یک شال گردن عمل  می کند. کسانی که قصد اسکی کردن دارند با پوشیدن این گجت می توانند علاوه بر این که چهره جالبی از خود بسازند، از صورت، گردن و سینه خود در برابر سرما هم محافظت کنند!

کد خبر 91860

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha