کد خبر 94535
۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۹
۳میلیون دلار جایزه هک اندروید و آیفون

پرشین خودرو: شرکت کراود دیفنس (Crowdfense) بعنوان یک استارتاپ جدید و تازه تاسیس که دفتر اصلی آن در شهر دوبی، امارات متحده عربی مستقر شده است، به تازگی در بیانیه ای اعلام کرده که برای هک گوشی های اندروید و آیفون ، مبلغی معادل سه میلیون دلار جایزه در نظر گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، یک استارتاپ نوپا و تازه تاسیس در امارات متحده عربی اعلام کرده است به افرادی که بتوانند گوشی‌های اندروید و آیفون را هک کنند، مبلغ سه میلیون دلار پرداخت می‌کند.

به گزارش وب سایت arabianbusiness، شرکت کراود دیفنس (Crowdfense) بعنوان یک استارتاپ جدید و تازه تاسیس که دفتر اصلی آن در شهر دوبی، امارات متحده عربی مستقر شده است، به تازگی در بیانیه ای اعلام کرده که به هکر گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و iOS، مبلغی معادل سه میلیون دلار اعطا می کند.

این شرکت با در نظر گرفتن سرمایه گذاری و بودجه های هنگفتی، به منظور جمع آوری هکرهای سفید و متخصصان امنیت سایبری زبده و ماهر از سراسر جهان که به طور قانونی و مجاز اقدام به هک دستگاه‌های الکترونیکی، رایانه ها و گوشی های هوشمند می کنند، تصمیم گرفته است این بیانیه را صادر و مبلغ سه میلیون دلار را پرداخت کند.

پرداخت این مبلغ تنها بخش کوچکی از سرمایه گذاری و بودجه های عظیمی است که کشور امارات متحده عربی به منظور افزایش امنیت سایبری و تقویت قوای امنیتی و اطلاعاتی خود اختصاص داده است. بر اساس گزارش های منتشر شده، امارات متحده عربی ۱۰ میلیون دلار بودجه اختصاصی برای افزایش امنیت سایبری و محافظت از اطلاعات شهروندانش تخصیص داده است.

آندره زاپارولی مانزونی – مدیرهامل استارتاپ کراود دیفنس – در این باره می گوید: تمرکز شرکت و متخصصان ما بر روی یافتن آسیب پذیری و ضعف های امنیتی موجود بر روی سیستم عامل و دستگاه‌های الکترونیکی متفاوت است.

وی خاطرنشان کرد که در سالهای اخیر، وجود آسیب پذیری ها و روزنه های امنیتی در نرم افزارها و سخت افزارهای فراوان جنجال های بسیاری را به پا کرده است بنابراین لازم است که ما متخصصین زبده در سراسر جهان را در این خصوص بکار گیری کنیم.

کد خبر 94535

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha