پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۵:۵۹ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
نگاه دانش بنیان و حضور نخبگان در مرکز تحقیقات کروز عامل ارتقای کمی و کیفی خودروسازی
۱۵:۵۹ | ۱۴۰۰/۱۱/۱۰
اجاره خودرو
نماینده مردم رودسر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

نگاه دانش بنیان و حضور نخبگان در مرکز تحقیقات کروز عامل ارتقای کمی و کیفی خودروسازی

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه دانش بنیان و استفاده از جوانان نخبه در مرکز تحقیقات شرکت کروز موجب شده تا زمینه های رشد و ارتقای کمی و کیفی محصولات خودروسازی را بیش از گذشته شاهد باشیم.

به گزارش پرشین خودرو، محمد صفری در حاشیه بازدید از شرکت قطعه سازی کروز گفت: با توجه به رویکرد انقلابی و جهادی دولت سیزدهم؛ قرار بر این است تا یک حرکت جدیدی در حوزه صنایع کشور بویژه صنعت خودروسازی ایجاد شود.

نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی افزود: اشتغالزایی مناسبی در مجموعه کروز صورت پذیرفته و این امر در جای خودش جای تقدیر دارد.

وی با تاکید بر حمایت همه جانبه مجلس شوراس اسلامی برای رفع موانع و حل مشکلات خودروسازی ها خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد انقلابی و جهادی دولت سیزدهم؛ قرار بر این است تا یک حرکت جدیدی در حوزه صنایع کشور بویژه صنعت خودروسازی ایجاد شود و هر دو قوه مقننه و مجریه بر این اهتمام هستند که بتوانند موانع را از سر راه تولید بردارند.

محمد صفری نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

از سویی دیگر صفری با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های قطعه‌سازی کشور که طی این سال‌ها بخش عمده نیاز خودروساز و بازار برطرف کرده، شرکت صنایع تولیدی کروز بوده است. این گروه همواره بر داخلی‌سازی قطعات تاکید داشته است.

گفتنی است؛ کروز در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو که آبان ماه سال جاری برگزار شد؛ از یازده مجموعه قطعه پیشرفته جدید خود که توسط مهندسان کشور بومی سازی شده را رونمایی کرد.

برچسب ها:
کروزصنعت خودرو
!
!
!