کد خبر 113465
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
استارت ریزش قیمت ها در بازار خودرو

پرشین خودرو: مسدود شدن فعالیت دلالان و واسطه‌ های بازار خودرو در سایت‌های خرید و فروش کالا، منجر به ریزش قیمت خودرو در بازار شده است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، از روز گذشته قیمت برخی از خودروهای پرتیراژ داخلی که در هفته‌ های قبل مرزهای روانی قیمتی را رد کرده بود، با کاهش مواجه شده است.

براساس این گزارش، محصول پراید که در بازار با رقم کاذب بیش از 50 میلیون تومان قیمت‌ گذاری شده بود، در حال حاضر با حدود قیمتی 45 تا 47 میلیون تومان خرید و فروش می‌ شود و پراید 50 میلیونی تومانی هیچ خریداری ندارد!

قیمت گذاری پژو 405 نیز که در بازار تا مرز 89 میلیون تومان رسیده بود، هم اکنون به قیمت 84 تا 85 میلیون تومان معامله می‌ شود.

 

بازار  خودرو


در هفته گذشته حرف و حدیث‌های زیادی در خصوص فعالیت‌های هماهنگ دلالان و واسطه‌های بازار خودرو در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی کالا به‌ راه افتاد که منجر به حضور پلیس فتا و حذف قیمت از آگهی‌های مربوط به خودرو شد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل تهران با اشاره با اینکه شاهد ایجاد آرامش روانی در بازار خودرو کشور هستیم، معتقد است که به زودی قیمت خودروهای بازار به نرخ معقولانه خود خواهد رسید.

 

بازار خودرو

کد خبر 113465

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha