رونمایی از طرح اولیه خودرویی با باتری ۸۲ کیلووات ساعتی

پرشین خودرو: شرکت فولکس واگن از طرح اولیه خودرویی برقی رونمایی کرده که پک باتری ۸۲ کیلووات ساعتی دارد و می تواند با یکبار شارژ ۳۰۰ مایل طی کند.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت فولکس واگن قبل از شروع نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس از جدیدترین طرح اولیه خودروی برقی اش رونمایی کرد.


این طرح اولیه Space Vizzion نام دارد و شبیه خودروهای فیلم های علمی تخیلی است اما پک باتری ۸۲ کیلووات ساعتی آن و قدرتش برای طی ۳۰۰ مایل با یکبار شارژ آن توجه کارشناسان به این خودروی خانوادگی را جلب کرده است.

 

فولکس واگن


در حال حاضر فولکس واگن ادعا می کند این خودرو در حقیقت نمایی از اتومبیلی است که در بازارهای آمریکا و اروپا عرضه می شود.البته اگر خودرو به طور واقعی تولید شود چراغ های پشت آن تغییر می کند. احتمالا در اروپا چراغ های روی سپر حذف می شوند. در اروپا احتمالا چراغ های ال ای دی Matrix روی خودرو نصب می شود اما در آمریکا به دلیل قوانین کشوری این چراغ ها نصب نمی شوند.

 

فولکس واگن

 

داخل خودرو یک نمایشگر لمسی ۱۵.۶ اینچی همراه یک نمایشگر بالاسری مجهز به واقعیت افزوده وجود دارد. این طرح اولیه ظرفیت ۴ سرنشین را دارد اما فولکس واگن هنوز اعلام نکرده ردیف سومی در خودروی تولیدی اصلی اضافه می شود یا خیر.

این طرح اولیه نیز مانند خودروهای دیگر سری ID براساس پلتفرم MEB ساخته می شود. فولکس واگن اخیرا تولید خودروی ID.۳ با پلتفرم مذکور را آغاز کرده است.همچنین این شرکت خودروسازی اعلام کرده ۲۰ مدل تمام الکتریکی می سازد و تا ۲۰۲۵ هیچ گاز گلخانه ای تولید نمی کند.

منبع: مهر

کد خبر 118205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha