ون گازسوز، تابستان 99 می آید

پرشین خودرو: مدیرعامل شركت تحقیقات موتور ایران خودرو گفت: تا تابستان سال 99، آماده عرضه ون وانا گازسوز به متقاضیان خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی رجبعلی افزود: ون وانا برای مسافران نیز شرایط ارگونومی بسیار مطلوب تری نسبت به ون‌های فرسوده موجود دارد،‌ سقف آن بلندتر بوده و صندلی مزاحمی هم ندارد.

وی تصریح كرد: در مصوبه دولت، استفاده از خودروهای برقی و گازی بین 8 تا 10 هزار دلار در تعریف‌های مختلف مورد حمایت قرار می‌گیرد. با توجه به تولید موتور ای.اف.7 گازسوز توسط ایران خودرو كه دارای مطلوبیت بالای در بین محصولات گاز سوز است، بهره مندی از نسخه پرخوران آن با توجه به حجم و قدرت در موتورهای ون در دستور كار قرار گرفته است.

 

ون وانارجبعلی افزود: ‌تغییرات خودرویی و تست‌های لازم انجام شده و در مرحله نگاشت (كالیبراسیون) هستیم. تا تابستان سال 99 این مسیر را به پایان می‌رسانیم و آماده عرضه ون وانای گازسوز به متقاضیان خواهیم بود.

وی با بیان این كه افزایش قیمت بنزین تعداد متقاضی خودروی گازسوز را افزایش داده است، گفت: پیش بینی می كنیم بعد از عرضه 10 هزار خودرو ون گازسوز كه در توافق با وزارت كشور ظرف سه سال انجام خواهد شد، بتوانیم تعداد بیشتری از این خودرو را به متقاضیان در ناوگان حمل و نقل سازمان‌های مختلف عرضه كنیم.

کد خبر 120844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha