کد خبر 122311
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
ساعت کار مراکز شماره‌گذاری افزایش یافت

ساعات کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۱۷ افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ عین‌الله جهانی، با اشاره به آغاز به کار مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از ششم اردیبهشت ماه، گفت: با توجه به اینکه با هدف جلوگیری از شیوع و انتقال کرونا، این مراکز مدتی تعطیل بود شاهد افزایش میزان مراجعات به مراکز شماره‌گذاری بودیم و به همین دلیل نیز تصمیم بر آن شد تا ساعات فعالیت این مراکز فعلا تا ساعت ۱۷ افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد:‌ در عین حال با هدف کاهش تجمع، ارائه خدمات در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک به شکل زوج یا فرد انجام خواهد شد و بر این اساس همانطور که قبلا هم اعلام شده بود، دارندگان پلاک‌های زوج در روزهای زوج و دارندگان پلاک‌های فرد در روزهای فرد می‌توانند به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به افزایش تعداد مراجعه کنندگان به مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک در ساعات آغازین روز گفت: گزارش‌ها حاکی از آن است که در ساعات اولیه صبح میزان مراجعات به این مرکز بالاست و بخشی از آن به دلیل عدم اطلاع مردم از افزایش ساعات کار این مراکز است. به همین دلیل نیز به شهروندان توصیه می‌کنم که اگر قصد تعویض پلاک یا شماره‌گذاری خودروی خود را دارند، زمان حضور خود در این مراکز را توزیع کنند.

به گفته جهانی این افزایش ساعات تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت و با هدف کاهش تجمع مردم درمراکز شماره گذاری و تعویض پلاک انجام شده است.

کد خبر 122311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha