مراکز تعویض پلاک با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال است

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: مراکز تعویض پلاک بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله‌گذاری هوشمند فعالیت می‌کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علی محمدی در حاشیه بازدید از مرکز تعویض پلاک میثم بیان داشت: با اینکه مراکز تعویض پلاک با تعطیلی ۴۰ روزه همراه بود اما با بازگشایی این مراکز فقط ۳ درصد افزایش مراجعین را شاهد هستیم.

وی در خصوص نحوه فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام مراجعین، خودروها به صورت زوج و فرد، یعنی خودروهای با پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای با پلاک فرد در روزهای فرد می‌توانند برای انجام تعویض پلاک مراجعه نمایند.

سرهنگ محمدی اضافه کرد: در کنار این، ساعت ارائه خدمت به هموطنان افزایش پیدا کرده است و مراکز تعویض پلاک ساعت ۷ صبح تا ۵ عصر فعالیت می‌کنند و همین امر منجر به کاهش مراجعین به مراکز نیز شده است.

 

 مرکز تعویض پلاک

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور در خصوص صف‌های ایجاد شده در مراکز تعویض پلاک خودرو بیان کرد: برخلاف آنچه که بعضاً در شبکه‌های اجتماعی نمایش داده می‌شود این صف‌ها به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی به وجود آمده است چرا که افراد کمتری برای انجام کارهای مربوط به خودرو به داخل سالن‌ها هدایت می‌شوند و بقیه باید در داخل خودرو منتظر بمانند تا نوبت آنها برسد.

وی با بیان اینکه کلیه پروتکل‌های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز تعویض پلاک رعایت می‌شود، خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم که هموطنان عزیز مدیریت زمان داشته باشند و همه در ساعات اولیه صبح مراجعه نکنند چرا که بعد از ظهرها مراکز خلوت هستند و می‌توانند به راحتی کار تعویض پلاک خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

منبع: مهر

کد خبر 122437

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha