متقاضیان افزایش قیمت روغن موتور باید مستندات ارائه کنند

رئیس سازمان حمایت با تأکید بر اینکه دو حسابه بودن تولیدکنندگان روغن جرم است، گفت: هنوز متقاضیان افزایش قیمت روغن موتور، مستندات خود را ارائه نکرده اند.

به گزارش پرشین خودرو، عباس تابش ، در خصوص تخلف برخی تولید کنندگان روغن در فروش بیش از نرخ مصوب اظهار داشت: تا کنون از بازار گزارشی در این خصوص که روغن بیش از نرخ مصوب فروخته می شود به دست ما نرسیده است.

وی در خصوص دو حسابه بودن تولیدکنندگان نیز تأکید کرد: اینکه تولیدکننده ای بخواهد دو حسابه کار کند، جرم است و باید طرف حساب آنها با ارائه اسناد و مدارک، از آنها شکایت و سازمان حمایت نیز به آن رسیدگی می کند.


به گفته رئیس سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده، تا کنون شکایتی از دو حسابه بودن در این مورد به سازمان ارسال نشده است، ولی در صورت ارائه حتما رسیدگی خواهد شد و خریداران در صورت مشاهده، شکایت کنند تا رسیدگی شود.

 

عباس تابش* متقاضیان افزایش قیمت روغن موتور باید مستندات ارائه کنند

تابش در خصوص درخواست افزایش قیمت روغن موتور خاطرنشان کرد: از سوی برخی تولید کنندگان ادعایی که شده هزینه تمام شده تولید روغن موتور بالاتر از نرخ مصوب است و برای بررسی از آنها خواستیم تا مستندات خود را ارائه کنند ولی هنوز مدارکی برای اثبات این موضوع به سازمان حمایت ارسال نشده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت روغن موتور، نرخ مصوب قبلی است، در پاسخ به این سوال که درصد افزایش قیمت چقدر است، گفت: نمی توان بر اساس یک ادعا که هنوز مستندات آن ارائه نشده، صحبت و ملاک قرار داده شود، بنابراین باید ابتدا مستندات ارائه شود و در مورد آن تصمیم گیری کرد.

منبع: تسنیم

کد خبر 125908

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha