رشد 12 درصدی تولید خودرو در شركت زامیاد

تولید انواع خودروهای تجاری سبک در شرکت زامیاد در سال جهش تولید همچنان با رشد همراه است.

به گزارش پرشین خودرو، این شرکت توانست تا هفته نخست مهرماه سال جاری با تولید بیش از 17هزار دستگاه انواع خودروهای تجاری، رشد بیش از 12 درصدی تولید را به نسبت مدت مشابه سال گذشته به ثبت برساند.


این افزایش تیراژ تولید در شرایطی به دست آمده كه برخی تعطیلات ناخواسته در ابتدای سال به لحاظ شیوع گسترده ویروس كرونا، گریبانگیر شركت های خودروسازی از جمله زامیاد شده بود.

 آمار نشان می دهد، شركت زامیاد در رشد تولید نقطه به نقطه نیز موفق عمل كرده است، به طوری كه میزان تولید در این شرکت در ماه های اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد سال جاری نیز در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، روندی افزایشی داشته است.

شرکت زامیاد علی رغم وجود تحریم های بین المللی، توانسته است در سال "جهش تولید" با ایجاد بهره وری در خطوط تولید، همكاری با قطعه سازان و بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد، میزان تولید محصولات خود را افزایش دهد.

گفتنی است، شرکت زامیاد با ایجاد محیطی ایمن برای كاركنان خود به عنوان سرمایه های ارزشمند سازمان و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، تولید پایدار و مستمر را در دستور کار قرار داده است و انتظار می رود با ادامه روند افزایشی تولید و تنوع در سبد محصولات، شاهد افزایش مجدد سهم بازار این شركت در پایان سال جاری باشیم.

کد خبر 126922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha