کمبود لاستیک برای رانندگان خودرو

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای اعلام کرد: همچنان با کمبود لاستیک در کشور برای عرضه به رانندگان مواجه هستیم و برخورد جدی با محتکران لاستیک ادامه دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، چندی پیش رانندگانی که بر اساس پیماشی که داشتند، مشمول سهمیه لاستیک به نرخ دولتی شده بودند، نسبت به اینکه نمی‌توانند حواله دریافتی خود را تبدیل به لاستیک کنند، گلایه داشتند و نهایتا با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان راهداری و وزارت راه و شهرسازی پرونده این متخلفان و احتکارکنندگان لاستیک به مراجع قضایی رفت.

داریوش باقر جوان - مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای- درباره آخرین وضعیت عرضه لاستیک و پرونده محتکران لاستیک گفت: بر اساس پرونده‌های تشکیل شده برخورد با محتکران لاستیک ادامه دارد و مشکل رانندگان مورد نظر با تغییر حواله برطرف شده است.

 

تایر خودرووی تاکید کرد: مسلما کسانی که در چنین شرایطی دست به این تخلفات می‌زنند و در نظم کشور اخلال ایجاد می‌کنند باید شناسایی شده و برخورد جدی با آن‌ها صورت گیرد که اقدامات لازم در این راستا در حال پیگیری است و از حقوق مردم کوتاه نمی‌آییم.

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای همچنین در پاسخ به سوالی درباره وضعیت عرضه لاستیک در بازار ادامه داد: هم اکنون وضعیت مناسبی در این زمینه نداریم و با کمبود لاستیک مواجه هستیم که این مسئله در حوزه لاستیک‌های وارداتی و تولید داخل صدق می‌کند.

باقر جوان اظهار کرد: پیگیری‌های لازم با وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه برای حل این مشکل بازار و رانندگان ادامه دارد و هفته آینده جلسه‌ای با حضور تامین کنندگان لاستیک داریم که امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.

کد خبر 129264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha