دعوت مگاموتور از مجموعه های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه قطعات

شرکت مگاموتور با حضور درپانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، از مجموعه های دانش بنیان و دانشگاهی برای حضور و همكاری با این مجموعه دعوت كرد.

به گزارش پرشین خودرو، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو فرصتی را ایجاد كرده است تا شرکت مگاموتور به عنوان تولید کننده قوای محرکه گروه خودروسازی سایپا بتواند به صورت مستقیم با سازندگان داخلی، شرکت‌های دانش بنیان و مراکز دانشگاهی صحبت كند.

بر این اساس، شركت مگاموتور از تمام فعالان صنعت خودرو در مجموعه های دانش بنیان و دانشگاهی دعوت می كند كه برای تعامل بیشتر در غرفه این شركت حضور پیدا كنند تا با شناسایی سازندگان داخلی و پتانسیل های كه در كشور وجود دارد به سمت توسعه و تعمیق ساخت داخل گام های محكم تری برداشته شود.

 

مگاموتورجهت تسهیل و تسریع در اجرا و تبیین سیاست ها و برنامه های مگاموتور در حوزه ساخت داخل، مدیران ارشد در حوزه های مهندسی، پژوهش، تامین و کارشناسان در غرفه مگاموتور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، حضور مستمر دارند.

شرکت های فعال و علاقمند ساخت داخل، با حضور در غرفه مگاموتور می توانند با جدیدترین محصولات این مجموعه آشنا شوند و در جریان داخلی سازی قطعات مورد نیاز قرار گیرند.

از پروژه هایی که با همکاری شرکت مگاموتور و سازندگان داخلی در حال ساخت است می توان به ساخت ECU، کاسه نمد ها، پلوس تیبا، سانسور اکسیژن، قطعات گیربکس تیبا، ایموبلایزر، دنده برنجی توپی گیربکس شاهین و مدولاتور اشاره كرد.

کد خبر 129893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha