آغاز شرایط فروش ویژه مدیران خودرو در نمایندگی های مجاز + جزئیات

بازار خودروی کشور تحت تاثیر عوامل گوناگون نوسانات بسیاری را به خود دیده و همچنین افزایش قیمت بسیار بالایی را در طول سالهای اخیر تجربه نموده که این امر سبب شده تا امکان خرید خودرو سخت و مشکل شود، در همین راستا شرکت مدیران خودرو طرح فروش ویژه ای را آغاز کرده است..

به گزارش پرشین خودرو، از این روی بسیاری از خریداران بیش از گذشته به سوی خرید با شرایط اقساطی روی آورده اند، شرکت مدیران خودرو در حال حاضر تنها شرکت خودروسازی است که شرایط اقساط و تسهیلات ویژه فروش را برای محصولات خود تدارک دیده است.

 

]vdاز مزایای اصلی این طرح این است که متقاضیان می توانند خودروهای خود را با پیش پرداخت مناسب و تسهیلات بلند مدت در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرند.

همچنین شرکت مدیران خودرو شرایط ویژه و خاص فروش را نیز برای ارگانها و سازمانهای دولتی در نظر گرفته است که در نوع خود خاص بوده و سبب می شود تا افراد شاغل در بسیاری از ارگانها و نهادها بتوانند محصولات این شرکت را در صورت انتخاب با شرایط مناسب تری مالک شوند.

علاقمندان برای آگاهی از شرایط مناسب و منعطف شرکت مدیران خودرو و همچنین شرایط فروش گروهی می توانند به سایت www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

کد خبر 130033

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha