خطوط تولید آمیکو توسعه می یابد / کنترل کیفیت تولید در آمیکو بر اساس استانداردهای جهانی است

کارخانه آمیکو دارای دو خط مجزا برای تولید خودروهای تجاری سبک و سنگین است که در آینده با ارتقاء قابلیت های اتوماسیون تولید، افزایش ظرفیت خواهد داشت.

به گزارش پرشین خودرو، یوسف اسماعیل زاده مدیرکارخانه ارس خودرو دیزل(آمیکو)، با اعلام این خبر گفت: فرآیندهای تولید در آمیکو در حال حاضر با شرایط خوبی کنترل و مدیریت می شود که در آینده با افزوده شدن ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته و دقیق به خصوص در بخش مونتاژ و اتصالات می تواند محصولات جدید را روی خط برد.

 

خط تولید آمیکو


وی ضمن اشاره به قدمت 23 ساله آمیکو در تولید خودروهای تجاری گفت: در حال امکان سنجی در بخش توسعه خطوط و روباتیک سازی اتوماسیون تولید هستیم و بسیاری از تجهزات مورد نیاز نیز تهیه شده است که بر اساس استانداردهای روز جهانی هستند.

 

کارخانه آمیکو


اسماعیل زاده تصریح کرد: در این کارخانه ایستگاههای مختلف وجود دارد که جیکو فیکسچرهای مورد نیاز برای ارتقاء سطح تولید خریداری شده اند.

 

خط تولید آسنا


مدیر کارخانه آمیکو اضافه کرد: در بسیاری از بخش های تولید امروز آمیکو به کیفیتی دست یافته است که از نمونه های خارجی که تا به حال توسط این شرکت وارد کشور شده اند با کیفیت تر است. به طور مثال جوشکاری که در بخش شاسی توسط نیروهای آموزش دیده آمیکوانجام می شود، سطحی بالاتر از نمونه های خارجی دارد.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 50 درصد از کل خط تولید آمیکو با فرآیندهای اتوماتیک فعالیت می کند که در آینده افزایش خواهد یافت. در شرایط فعلی با توجه به نیاز بازار آمیکو آسنا محصول اصلی تولیدی در کارخانه است که در ایستگاههای خط مونتاژ نهایی محصولات سبک و با ظرفیت 20 دستگاه(هر شیفت کاری) در روز تولید می شود که به راحتی تا 50 دستگاه در روز نیز قابلیت افزایش ظرفیت را داریم.

اسماعیل زاده در پایان خاطرنشان کرد: خط تولید محصولات سنگین ما توان تولید 10 دستگاه خودرو سنگین و نیمه سنگین را نیز در روز(در یک شیفت) دارد و مهمترین شاخص برای گروه صنعتی آمیکو کیفیت در تولید است. زیرا استاد مرحوم تقی تقی زاده اصل بنیانگذار این گروه صنعتی این موضوع را اصلی اساسی می دانست.

 

خط تولید آمیکو، ارس خودرودیزل

کد خبر 130215

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha