بهره برداری از خط تولید مجموعه پدال ترمز «تارا»

خط تولید مجموعه پدال ترمز “تارا” محصول جدید ایران خودرو با حضور مدیرعامل این گروه صنعتی، دبیر انجمن صنایع همگن کشوری، مدیرعامل ساپکو و تعدادی از مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش پرشین خودرو، همزمان با بازدید فرشاد مقیمی، مدیرعامل ایران خودرو از شرکت فولادفام البرز، خط تولید مجموعه پدال ترمز خودرو ملی تارا نیز افتتاح شد تا گام دیگری در زمینه خودکفائی صنعت خودرو کشور برداشته شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پس از بازدید از این شرکت و افتتاح خط تولید قطعات جدید گفت: تعداد قابل توجهی از کد قطعات زنجیره تامین ایران خودرو به این شرکت تعلق دارد و دو مجموعه همکاری های خوبی با هم داشته اند.

فرشاد مقیمی افزود: علاوه بر همکاری های گذشته، شرکت فولادفام در بحث تولید بسط پلی کلاج ظرفیت سازی خوبی انجام داده و براساس ویژگی های خودرو جدید تارا و با تکیه بر توان مهندسی داخلی، موفق به دریافت تائیدیه های کیفی نیز شده است.

مقیمی ادامه داد: اقداماتی از این دست باعث ایجاد این امیدواری می شود که خودرو جدید تارا هر چه سریعتر تولید و به بازار عرضه شود و مردم نیز یقینا ازکیفیت قطعات و خودرو تارا رضایت خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت فولادفام البرز نیز درخصوص این بازدید گفت: ما از سال ۷۲ تاکنون با ایران خودرو همکاری داشته ایم و این گروه صنعتی مشتری اصلی ما به شمار آمده است.

علی منتظمی افزود: در طی تمام این سال ها، هر زمان که ایران خودرو تولید محصول جدیدی را در دستور کار قرار داده، شرکت فولادفام همکاری های لازم برای تولید و تامین قطعات مورد نیاز را انجام داده است، به طوری که هر سال چندین قطعه جدید با همکاری ما و ایران خودرو تکوین و تولید شده است.

لازم به ذکر است شرکت فولادفام البرز، از اعضای فعال انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی استان البرز است و مجموعه های پدال، انواع واشر، انواع ترموستات، استپ ترمز و … را تولید می کند.

گفتنی است، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو امروز –شنبه- با حضور در استان البرز، تعدادی از کارخانجات تولیدی قطعات در این استان را مورد بازدید قرار داد. همزمان با این بازدید؛ خطوط تولید قطعات جدید در شش شرکت عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی استان البرز به بهره برداری رسید.

کد خبر 130277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha