امضای تفاهم نامه برای واگذاری خودرو به خانواده جانبازان و شهدا

تفاهم نامه همکاری خودروسازان و بنیاد شهید در واگذاری خودرو به جانبازان ، خانواده های شهدا و مدافعان حرم امضاء شد.

به گزارش پرشین خودرو، در راستای اجرای بند ( ز ) تبصره ( ۷ ) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ ، تفاهم نامه همکاری بین شرکت های ایران خودرو و سایپا و بنیاد شهید  و امور ایثارگران با هماهنگی و نظارت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران  به امضاء رسید .

این تفاهم نامه را فرشاد مقیمی مدیر عامل شرکت ایران خودرو و سید جواد سلیمانی میرعامل شرکت سایپا و محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و محسن صالحی نیا  معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو به عنوان ناظر و هماهنگ کننده  به امضا رساندند .

در مراسم امضای این تفاهم نامه که با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت انجام شد ، محسن صالحی نیا معاون وزیر و رئیس ایدرو ضمن گزارشی از برنامه ریزی و هدف گذاری  افزایش عرضه و  تولید انواع خودرو  در دو خودروساز بزرگ و  شرکت های خودروسازی  خصوصی ، این تفاهم نامه را در جهت تسهیل  و بهره مندی  جانبازان ، خانواده معظم شهدا و مدافعان حرم براساس ضوابط قانون بودجه و دستور العمل های بنیاد شهید ارزیابی کرد .

علیرضا رزم‌ حسینی وزیر صمت افزایش  کمی وکیفی تولید خودرو و رشد مناسب و تنوع بخشی و داخلی سازی را به عنوان  ویژگی های فعالیت خودروسازان در سال ۱۳۹۹ و برنامه های  ۱۴۰۰ برشمرد .

مدیران عامل ایران خودرو و سایپا نیز در این مراسم  گزارش هایی در خصوص فعالیت های انجام شده ارائه کردند .

کد خبر 132661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha