تقویت همکاری کانون اتومبیلرانی و‌ پلیس راهور برای کاهش تصادفات

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به منظور توسعه همکاری های آموزشی و فرهنگی تفاهم نامه امضاء کردند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، این تفاهم نامه در راستای کاهش آمار تصادفات رانندگی از طریق توسعه فرهنگ رانندگی ایمن، ترویج رانندگی صحیح و ارتقاء دانش و مهارت نیروها و کارکنان پلیس و رانندگان با جلب مشارکت عمومی و با موضوع توسعه آموزش های تخصصی نیروی ویژه پلیس، تولید و انتشار محتوای مشترک آموزشی ترافیک، برگزاری رالی های خانوادگی، تاریخی، دودیفرانسیل و ...، برپایی همایش های خودرویی و ایجاد نمایشگاه های دائمی و موقت، تشکیل باشگاه سفیران ایمنی شهری، طبیعت گردی و گردشگری ایمن و ... امضاء شد.

در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه، کارگروه مشترکی تشکیل و طرح ها و پیشنهادات با حضور نمایندگان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهور تهران بزرگ بررسی خواهد شد. بر این اساس دوره های آموزشی تخصصی رانندگی تدافعی و مهارتی برای رانندگان سازمانی و نیروهای تخصصی پلیس، رالی هایی با موضوعات مختلف ویژه کارکنان پلیس و دوره های افزایش مهارت ویژه رانندگان پرخطر و آسیب زا، به زودی از سوی کانون برگزار خواهد شد.

کد خبر 137609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha