پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی مسیر تهران-مشهد از ۱۰ اسفند آغاز می شود / آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز

روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۲ بلیت قطارهای نوروزی مسیر تهران - مشهد و بالعکس عرضه خواهد شد. و امروز (سه شنبه ۸ اسفند)، پیش فروش بلیت تمام قطارها به غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس آغاز شده است.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز (بازه زمانی ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین) از روز سه شنبه ۸ اسفندماه جاری خبر داد.

سید میعاد صالحی افزود: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای ایام نوروز از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۸ اسفند ماه و به مدت ۳ روز انجام می شود.

به گفته وی؛ در روز سه شنبه ۸ اسفند، پیش فروش بلیت تمام قطارها به غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس آغاز می‌شود. روز چهارشنبه ۹ اسفند پیش فروش بلیت تمام قطارها به استثنای مسیر تهران- مشهد و بالعکس انجام می‌گیرد.

صالحی ادامه داد: روز پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه نیز بلیت قطار تمام مسیرها از جمله مسیر تهران - مشهد و بالعکس عرضه خواهد شد.

مدیرعامل راه آهن خاطرنشان کرد: برایرفاه مردم و برقراری عدالت در خرید بلیت قطار، در این سه روز، ابتدا از ساعت ۸ صبح تمام ظرفیت بلیت قطارها صرفا به صورت اینترنتی عرضه می شود. ۴ ساعت پس از آن یعنی از ساعت ۱۲ این روزها، علاوه بر فروش اینترنتی، امکان خرید بلیت های باقی مانده از طریق مراکز مجاز فروش حضوری (آژانس ‌ها) نیز وجود خواهد داشت و این مراکز نیز به مردم عزیز خدمت‌رسانی خواهند کرد.

بر اساس اطلاعیه های قبلی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین و مقررات، تمام مسافران قطار باید برای سوار شدن دارای بلیت مطابق با نام و نام خانوادگی خود باشند. لذا ماموران کنترل بلیت موظفند با رویت کارت شناسایی معتبر از مسافر، نام فرد را با تصویر بلیت بررسی کرده و از ورود افراد با بلیت غیر معتبر جلوگیری کنند.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع‌رسانی راه‌آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند یا به پایگاه اینترنتی rai.ir مراجعه کنند.

کد خبر 144708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha