بیشترین تلفات جانی در خطوط اتوبوسرانی مربوط به موتورسواران  است

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: بیشترین تلفات جانی در خطوط اتوبوسرانی مربوط به موتورسواران و عابران پیاده است که با عدم رعایت قوانین جان خود را به خطر می‌اندازند.

به گزارش «پرشین خودرو»، پیمان سنندجی  درباره ایمنی خطوط BRT گفت: مساله جدی که در این زمینه وجود دارد؛ ورود موتور سوار به داخل لاین ویژه و ورود عابر پیاده به این لاین از مناطقی است که برای این کار در نظر گرفته نشده است.

وی پریدن افراد از روی نرده‌ها به داخل لاین BRT و نیز ورود خودروها را به داخل این خطوط از دیگر موارد نقض ایمنی در این خطوط دانست و ادامه داد: اگرچه این موضوع توسط پلیس راهور در حال کنترل است اما در خطوط BRT نقاط بسیاری وجود دارد که عامل انسانی در آن وجود نداشته و خطوط در حال کنترل نیست.

سنندجی اظهار کرد: خواهش ما از موتوسواران، عابران پیاده و خودروهای شخصی این است که به خاطر حفظ ایمنی خود و عدم ورود استرس به همکاران ما در اتوبوس‌ها برای خدمات رسانی بهتر از تردد غیرضرور ی در خطوط بی‌آرتی خودداری کنند تا ضمن حفظ ایمنی خود ما نیز بتوانیم خدمات‌بهتری را ارئه دهیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با ابراز تاسف از تلفات جانی در این خطوط به دلیل عدم رعایت مقررات ایمنی از طرف شهروندان خاطرنشان کرد: بیشترین این تلفات مربوط به موتورسواران و عابران پیاده است که با عدم رعایت قوانین ایمنی جان خود را به خطر انداخته و همکاران ما در شرکت واحد را نیز با مشکلات عدیده مواجه می ‌کنند.

منبع: ایلنا
 

کد خبر 64747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha