کد خبر 72339
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
فعال شدن اپلیکیشن "آژانسی" از امروز

پرشین خودرو: رئیس کمیته حمل و نقل شورای چهارم شهر تهران از فعال شدن نرم افزار "آژانسی" در پایتخت خبر داد و گفت: این نرم افزار مخصوص رانندگان آژانس است و از این طریق درآمد رانندگان بیشتر می شود و از طرفی دیگر نیز اتحادیه، نرخ آژانس‌ها را کاهش خواهد داد.

به گزارش  پرشین خودرو، محسن سرخو در نشست خبری که به منظور رونمایی از اپلیکیشن "آژانسی" برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته کارگر، اظهار داشت: به حق روز کارگر، روز بوسیدن دستان کارگران است. رهبر معظم انقلاب در دیداری که امروز با کارگران داشتند، بر ارزش گذاری کرامت کارگران تاکید کردند و فرمودند که اشتغال و کار و تولید بدون ارزش گذاری محقق نخواهد شد. بنابرین در وهله اول باید قدر و ارزش کارگران را بدانیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه حمل و نقل و ترافیک ما همه مدل های حمل و نقلی را باید مد نظر قرار دهیم، گفت: یعنی اگر می گوییم، مترو اهمیت دارد به منزله این نیست که اتوبوسرانی، مینی بوسرانی و تاکسیرانی اهمیتی ندارد. یکی از مدل های حمل و نقلی، موسسات و آژانس های کرایه ای است که مسافران را از مبدا تا مقصد می رساند.

سرخو ادامه داد: یک خلایی در ارتباط با آژانس ها وجود داشت که خوشبختانه با پیگیری اتحادیه برطرف شده است، و در حال حاضر نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار (آژانسی) تهیه شده که این نرم افزار می تواند بر روی گوشی نصب شود. یکی از ویژگی های این نرم افزار آن است که زمانی که آژانس مسافری را به مقصد می رساند، زمان برگشت می تواند مسافر دیگری را با خود تا مبدا اولیه ببرد.

رئیس کمیته حمل و نقل شورای چهارم شهر تهران درباره ویژگی‌های این نرم افزار گفت: ویژگی که در این نرم افزار وجود دارد این است که دیگر آژانس ها زمان برگشت خالی بر نمی گردند، در وهله بعد شاهد کاهش تردد و کاهش آلایندگی ها خواهیم بود. همچنین درآمد رانندگان آژانس ها افزایش می یابد و در مقابل نیز اتحادیه نرخ آژانس را برای مردم، تعدیل می کند.

سرخو ادامه داد: چند روزی است که این نرم افزار به صورت آزمایشی در آژانس ها فعال شده است و از امروز به صورت رسمی در سطح شهر تهران فعال خواهد شد و امیدواریم که مردم از آن استفاده کنند و آن را در گوشی های خود نصب کنند.

ایلنا

کد خبر 72339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha