مه ناپایدار درجاده های زنجان

پرشین خودرو: مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: در حال حاضر با توجه به تر اکم بالای ابر در آسمان استان زنجان، مه ناپایدار برخی از جاده های این استان را فرا گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد امینی  افزود: در حال حاضر با توجه به تر اکم بالای ابر در آسمان استان زنجان، مه ناپایدار و کاهش دید افقی آزاد راه زنجان به تبریز، ترانزیت زنجان به میانه، زنجان به طارم و زنجان به تهم و چورزق را فرا گرفته است.

وی اظهار کرد: با توجه به گزارش هواشناسی از بعد از ظهر بر پوشش ابر افزوده می شود و بارش پراکنده باران و بارش برف درگردنه های کوهستانی استان را خواهیم داشت که در این میان رانندگان حتما در گردنه های کوهستانی با دقت رانندگی کرده و آستانه دید خود را تقویت کنند.

مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: رانندگانی که در گردنه های کوهستانی تردد می کنند حتما با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، رانندگی کنند چرا که منطقه کوهستانی است و جهت تردد ایمن، همراه داشتن تجهیزات ایمنی و گرمایشی در تمام جاده‌های استان توصیه می‌شود و در این میان تردد با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه امکان پذیر است.

امینی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند و خودروهای خود را مجهز به تجهیزات وسایل گرمایشی، پتو و جیره غذایی خشک کرده و بدون این تجهیزات اقدام به سفر نکنند.

وی تصریح کرد: رانندگان برای داشتن سفری امن حتما هر دو ساعت زمانی را برای استراحت اختصاص بدهند و از عجله خود داری کنند

کد خبر 84340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha