عدم توجه به جلو عامل تصادف‌ دو اتوبوس بوده است

پرشین خودرو: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح جزئیات دو تصادف بامداد امروز که چندین کشته و مصدوم بر جای گذاشت،‌ علت هر دو حادثه را عدم توجه به جلو از جانب رانندگان اتوبوس عنوان کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی در مورد جزئیات حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در بامداد امروز که 9 کشته و 36 مصدوم به جای گذاشت اظهار کرد: ساعت 2:30 بامداد امروز در کیلومتر 8 محور فردوس در خراسان جنوبی این اتوبوس از مبداء یاسوج به مقصد مشهد در حال حرکت بود؛ دچار حادثه شد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در مورد علت حادثه گفت: عدم توجه رو به جلوی راننده اتوبوس علت این حادثه بود و خستگی و خواب آلودگی راننده در آن محتمل است.

وی در مورد حادثه دیگری که ساعت یک بامداد در مسیر مشهد به تربت حیدریه رخ داد و 2 کشته و 31 مصدوم به جا گذاشت نیز اظهار کرد: در این حادثه نیز سه دستگاه خودروی اتوبوس اسکانیا، تریلی دانگ فنگ و سواری پراید درگیر بودند و علت این حادثه نیز عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس بود. این اتوبوس که متعلق به تعاونی 17 بود،‌ از مشهد به سمت بیرجند در حال حرکت بود.

سرهنگ رحمانی همچنین در مورد آخرین وضعیت جوی راه‌های کشور گفت: بارش باران در ارتفاعات کرج-چالوس را شاهد هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان بارش باران مشاهده می‌شود و این شرایط در محورهای کرج-قزوین و همچنین بانه نیز مشاهده می‌شود.

وی در مورد ترافیک ورودی‌های تهران نیز اظهار کرد: ترافیک در محورهای قزوین-کرج، کرج-تهران،‌ ساوه-تهران،‌ قم-تهران،‌ پاکدشت-تهران و شهریار-تهران پرحجم است.

اسامی مصدومان واژگونی اتوبوس در محور گچساران - مشهد

واژگونی اتوبوس مسافربری در محور گچساران -مشهد جان ۹ نفر را گرفت و ۳۶ نفر را راهی بیمارستان کرد

اسامی مصدومان این سانحه به شرح زیر است:
گلی طالبی، داوود پناهی، حمیده پالیده، فاطمه رستگارف کتایون سلیمانی، خدیجه مصیب‌زاده، نادر پورمحمد، هاجر بابایی، ماه‌پری رضایی، پری بالیده، ماه‌افسر هرمزی مقدم، پسند طیبی‌فرد، معین ولی‌پور، فاطمه طالبی، حکیمه الله‌کسی، کفایت طالبی، جان‌آفرین جلالی، افسر خشنود، خدیجه طیبی، مریم فضلی‌نژاد، بی‌بی‌گل صفا، مرتضی روزاستانی، سپیده هندریان، مریم ملکی‌زاده، فاطمه عظیمی‌نیا، روح‌الله حسینی، نوشین حیدرپور، رضا ناصرپور، فریده رییسی، ماه‌زینب نوروزی، زهرا صالح‌نژاد، زهراسادات حسینی، نرگس روزخون، زهرا گشت‌طالب، دلبر هرمزی، پری ماه‌پالیده

کد خبر 90512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha